Baymak Servis Tuzla

Baymak Servis Tuzla olarak ait Baymak marka kombilerin bakım, onarım ve montaj alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Oldukça profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahip olan firmamız siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bakım, onarım ve montaj konusunda en doğru hizmeti vermektedir. Yaşanan arıza kodları incelenerek en doğru arıza tespiti yapılır.

Baymak Servis Tuzla

Arıza tespitinin ardından kombinize en etkin ve hızlı çözüm uygulanır. Ayrıca firmamız bakım konusunda da siz değerli müşterilerimiz için kişiye özel hizmetler sunar. Sektörde parmakla gösterilen firmamız, tüm değerli müşterilerimiz için ayrı ayrı arşivler tutar. Bu arşivlerde kombilerinizin bakım zamanları kayıt altına alınır. Bakım zamanı geldiğinde otomatik olarak siz değerli müşterilerimize hatırlatma yapılır.

Böylelikle kombinizin bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız. Bu sayede en kaliteli hizmeti almanız sağlanır. Öte yandan firmamız siz değerli müşterilerimize piyasanın en uygun fiyatlarını sunar. Ödeme konusunda çeşitli seçenekler de sunarak kaliteli hizmetin keyfini çıkarmanız sağlar. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız Baymak marka kombinize ait her türden arıza, bakım ve montaj işlemlerinizi yapmaya hazır. En doğru, hızlı ve kaliteli çözümler için bizlere ulaşabilirsiniz.


FİRMA :Çağlar Tesisat
ADRES :Yayla Mah. Cengiz Topel Cad. Akkum Sit. C Blok No:2/1 Tuzla – İSTANBUL
NUMARA :0216 395 38 97
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

FİRMA :Seren İnşaat Taşımacılık Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
ADRES :Aydınlı Mah. Karaca Sok. No:7/5 Tuzla – İSTANBUL
NUMARA :0216 394 36 51
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Tuzla” üzerine 13 yorum

 1. Baymak marka kombimiz için bakım yaptırmak istedik ve Baymak Servis Tuzla şubesini aradık. Ekipler birkaç gün sonra şubeden iki kişi geldi. Açıkçası bu kadar temiz bir iş çıkaracaklarını beklemiyorduk. Hatta ben için için her yer batacak şimdi diye hayıflanıyordum. Ama gelen ekipler peteklere boru gibi bir şey taktılar ve suyu doğrudan tuvalete akıttılar. Çıkan suya inanamazsınız kapkara bir şey aktı. İçinden tortu gibi bir şeyler de çıktı. Sonrasında kombimiz gerçekten daha düşük ayarda daha çok ısıtmaya başladı. Dedikleri kadar varmış.

  Yanıtla
 2. Baymak kombide uzun süredir bir performans sorunu yaşıyorum. Göstergedeki sıcaklığı asla alamıyorum. Servis için aradığım tüm servislerden petek temizliği yaptırmam gerektiği yanıtı alıyorum ve herhangi bir hizmet alamıyorum. En sonunda Tuzla Baymak Servis merkezine başvurdum, aynı gün içerisinde geldiler ve sorunun kombi filtresinden kaynaklandığını tespit edip, hemen filtreyi temizleyerek, sorunumu giderdiler. Üstelik kesinlikle fahiş bir fiyatlandırmayla da karşılaşmadım.

  Yanıtla
 3. Yeni evlendiğim için evime Baymak yoğuşmalı kombi taktırdık. Ancak, montaj sırasında yoğuşma gider borusu, balkona ucu açık bir şekilde verilmiş. İşlemi yapan Baymak servis Tuzla çalışanları, projeyi bu şekilde onaylayarak kombiyi kullanıma açmış. Kombi bir süre sorunsuz olarak çalıştı. Ancak, zamanla, kombide farklı sorunlar meydana geldi.
  İletişime geçtiğim Baymak servis Tuzla yetkilileri; kombi kontrolü için evime geldiler. Tesisatın yanlış olduğunu söylediler. Bu tesisatla devam edilmesi halinde kışın donmanın söz konusu olacağını ve kombiye zarar geleceğini bana bildirdiler. İşte bu noktada, Baymak Tuzla servisinin çalışanlarının yapmış olduğu hatayı kendilerinin telafi etmesini talep ediyorum. Sonuç olarak, tesisat sorunları, benim sorumluluğumda değil!

  Yanıtla
 4. Baymak marka kombimle alakalı gerçekten ciddi bir sorunum vardı! Sıcak suyu açtıktan yalnızca birkaç dakika sonra kombinin soğuk suya geçmesi söz konusu oluyordu. Soğuk suyun akmasının ardından tekrar sıcak su akmaya başlıyordu. Bu arızadan dolayı Baymak servis Tuzla numarasını aradım.
  Baymak servis Tuzla; kombinin beyninin yanmış olduğunu söyledi. Uygun bir ücret alarak kombinin arızasını giderdiler. Ancak, aynı sorun tekrar devam etti. Baymak Tuzla servisi; evime gelerek sıcak su algılama yerinin bozuk olduğunu söyledi. Bu defa, herhangi bir ücret almadılar. En son işlemden sonra kombide herhangi bir sorun olmadı. Bu yüzden, Baymak Tuzla servisine çok teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı çok zor bir kış geçirebilirdim!

  Yanıtla
 5. Kombi konusunda uzun zamandan beri devam eden arayışlarımızın sonucunda bizim için en doğru markanın Baymak olduğuna karar verdik. Satın almış olduğumuz Baymak marka kombi modeli ilk dönemlerde kusursuz bir performans ortaya çıkarırken, ilerleyen dönemler içinde bu performansını aratmaya başlamıştı. Isıtma konusunda eskisi kadar başarılı olmadığından dolayı bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulabilmek için soluğu hemen Baymak Servis Tuzla adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Servis ekibi sayesinde bu süreçten tahminimizden daha kısa bir süre içinde sorunsuz bir şekilde kurtulmuş olduk.

  Yanıtla
 6. Uzun yıllardır kullandığım Baymak marka kombim geçen gün ekranında birden bire E10 hatası vermeye başladı. Bir süre beklememe rağmen hata kodu hala ekranda durunca Baymak Servis Tuzla şubesini arayarak durumu bildirdim. Hemen gün içerisinde gelen ekip düşük bar basıncı sebebi ile ekranda çıkan hata kodunu tamir ederek giderdiler.

  Yanıtla
 7. Cam kenarında duran ve hemen altında küçük tahta mutfak dolabımın olduğu Baymak marka kombim geçen gün su akıtmaya başladı. Kombiyi kapattığım halde su damlamaya devam etti. Bunun üzerine Baymak Servis Tuzla şubesi ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Yarım saat içerisinde hemen gelen ekip kombiye su basarak düşük bar basıncı sebebi ile akan suyu keserek tamir ettiler ve mutfak dolabımın da çöp olmasını engellediler.

  Yanıtla
 8. Tuzla’da bulunan deri atölyemizde sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak için Baymak marka kombi kullanıyoruz. Ara ara ufak tefek arızalar veren kombimiz son olarak 01 arızası vermeye başladı. Hemen çağırdığımız Baymak Servis Tuzla isimli teknik servis kombinin elektronik kartında arıza olduğunu bizlere bildirdi. Tamiratını deneyeceklerini söyleyen firma 2 gün içerisinde elektronik kartın tamiratını yapıp kombimizi bize teslim ederek sıcak su eksikliğimizi giderdiler

  Yanıtla
 9. Çalışmış olduğum eğitim kurumunun öğretmenler odasında Baymak marka kombi kullanılıyor. Fakat yakın zamanda kullanmakta olduğumuz kombimiz F2 hatası verdi ve hiçbir şekilde sıcak su verimi alamadık. Hemen Baymak Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip sıcak su NTC sensöründe hata olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde sorunumuzu çözdü.

  Yanıtla
 10. Baymak kombimden uzun yıllardır kullanmama rağmen hiç arızası ile karşılaşmadığım için hiçbir şikayetim yoktu. Garantisi biteli epey olan kombim geçen kış çalıştığı halde petekleri ısıtmamaya ve sıcak su akıtmamaya başladı. Baymak Servis Tuzla şubesine durumu bildirmem üzerine yarım saat içerisinde gelen ekip blokaj arızasından kaynaklandığını söylediler ve kombimi 1 saat içerisinde tamir ederek özellikle sıcak su problemimi çözdüler.

  Yanıtla
 11. Daha önceki deneyimlerimi göz önünde bulundurarak bir elektronik eşyanın uzun ömürlü olması için bakımının düzenli olarak aksatılmaması kanaatine vardım. Bu yüzden her sene bakımını asla sektirmem. Her sene yaptırdığım için güvenilir ve ekonomik bir serviste yaptırırım. Bu sebeple Baymak Servis Tuzla şubesinden asla şaşmam. Havaların soğumasıyla beraber yine Baymak Servis Tuzla şubesi ile irtibata geçerek kendilerini çağırdım. Gelen ekip oldukça uygun bir fiyata, özenle petek ve kombimin bakımını yapıp gittiler.

  Yanıtla
 12. Tuzla’da servis hizmeti sunan bir Baymak servis firmasının olması beni inanılmaz memnun etti. Baymak marka kombimin sorunları için bu firmadan düzenli olarak hizmet alıyorum. Tabi bakım hizmeti için de yine bu firmayı rahatsız ettiğim oluyor.
  İşini profesyonel bir şekilde yapan ve başarılı bir kadro ile yoluna devam eden firma, uygun fiyatlar ile hizmet sunuyor. Bu bölgede daha iyisi yok diyebilirim. Ekipler güler yüzlü ve sorunlarınız ile her daim yakından ilgileniyorlar. Sizler de tereddüt etmeden irtibat kurabilir ve servis taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik parça değişiminde garanti de sunuyorlar ve bu da en önemli ayrıntılardan bir tanesidir.

  Yanıtla
 13. Baymak markalı kombi kullanıyorum. Uzun yıllardır reklamlarda gördüğüm ve çevremdekilerin tavsiyesi ile aldım ancak başıma bela oldu. Sürekli olarak sorun çıkarıyor ve usta çağırmaktan bıktım.Son bir umut olarak Baymak’ın Tuzla Teknik Servisi ile iletişime geçerek kombinin sorunlarını anlattım.Bezginliğimi de ayrıca belirttim. Teknik Servis yetkilileri bir iki saat içerisinde gelerek kombinin genel bakımlarını yaptı ancak kombinin çok tamirat görmesinden kaynaklı olarak ana kartında sorunlar oluştuğunu söylediler. Anakartın değişimi sonrasında ise yaklaşık 45 günlük bir süredir 10 günde bir sorun çıkarmadan kombi düzgün çalışıyor.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com