Baymak Servis Kartal

Baymak Servis Kartal, Kartal ve çevresindeki ev aletleriniz için kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmeti sunar. Evinizdeki Baymak marka ürünler; kombi, klima, su ısıtıcıları ve daha fazlası için profesyonel destek sağlamaktayız. Deneyimli teknisyenlerimiz, arızalı cihazlarınızı hızlı ve etkin bir şekilde onararak, ürünlerinizin ömrünü uzatmayı hedefler.

Baymak Servis Kartal

Servisimiz, müşteri memnuniyetini öncelikli tutar ve tüm onarımlarımızı garantili bir şekilde gerçekleştirir. Baymak Servis Kartal olarak, sürekli eğitim alan teknik ekibimizle en güncel teknolojileri takip eder ve her türlü soruna çözüm üretebilecek kapasitedeyiz. Ev aletlerinizin bakım ve onarımını düzenli olarak yaparak, olası büyük arızaların önüne geçmekteyiz.

Ayrıca, acil durumlar için de hızlı servis seçenekleri sunuyoruz. Arıza durumlarında bizlere kolaylıkla ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Baymak Servis Kartal ile iletişime geçtiğiniz anda itibaren, alanında uzman teknisyenlerimiz en kısa sürede adresinize gelerek, sorunları yerinde tespit edip, çözüm üretir.


Baymak Servis Kartal İletişim:

FİRMA :ÇEVRE TEKNİK SERVİS
ADRES :CUMHURİYET MAH. ŞENBAĞLAR SOK. TÜFEKÇİOĞLU APT. KARTAL/İSTANBUL
NUMARA :444 49 18
HİZMET SAATLERİ:HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

“Baymak Servis Kartal” üzerine 16 yorum

 1. İstanbul Kartal’da ikamet ediyorum. Baymak kombide sorun yaşıyoruz. Bu sorunun kaynağını bilmiyoruz gösterge panelinde bir bilgi bulunmuyor. Baymak kombimizin modeli Lambert. Normalde çalışırken herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmıyoruz fakat nadiren ısıtmama sorunumuz var. Bu durum da beklenmedik anlarda olunca oldukça kötü hale geliyor. Sorun için hangi adımları takip etmemiz gerekiyor?

  Yanıtla
 2. Evdeki diğer cihazlar arızalandığı zaman belirli bir süre idare edebiliyorsun ama kombi arızalandığı zaman gerçekten çok ciddi bir problem haline geliyor. Hele ki soğuk havada arızalandığı zaman gerçekten mağdur olabiliyorsun. Bu yüzden Baymak Servis Kartal merkezinin hizmetlerinin aynı günde olması büyük bir avantaj ve kolaylık sağlıyor. Böylelikle ev halkının hastalanması gibi son derece gereksiz bir mağduriyet yaşamıyorsun.

  Yanıtla
 3. İş yerimizde kullanmış olduğumuz kombi bir anda arıza vererek kaloriferleri ısıtmamaya başladı. Bunun sonucunda çalışanlar için olumsuzluk olmaması nedeniyle hemen Baymak Servis Kartal şubesi ile iletişime geçerek, servis yönlendirmelerini rica ettik. Kısa süre içerisinde bize yakın olan servis erişerek, kombiyi iş yerimizde tamir ettiler. Tamir biraz uzun sürse de, kombi eskisi gibi çalışır bir hale getirildi.

  Yanıtla
 4. Uzun yıllardır kullanmakta olduğumuz ve hiçbir hatasına daha rastlamadığımız baymak kombimizin bu sene arıza yapması bizi çok üzdü. Oldukça memnun olduğumuz cihazın bir kez sorun çıkarması sürekli sorun çıkaracak olduğuna işaret ediyordu. İlk tamirini yetkili servisine yaptırdıktan üç gün sonra cihazımız aynı hatayı tekrar verdi. Servis gelerek parça değiştireceğinde bizden tekrar ücret talep etti. Bizde bunu olumsuz karşılayarak reddettik. Kendileri daha geçen gün gelmişlerdi ve kendi hatalarının faturasını bize çıkarmaya çalışıyorlardı. Baymak Servis Kartal ile iletişime geçtim ve başımızdan geçenleri anlattım. Espirili bir dil ile samimi fakat seviyeli şekilde benimle konuşan müşteri temsilcisi iki gün içerisinde bizi ziyaret edebileceklerini söylediler. Gerçekten de iki gün sonra gelerek sorunumu temelli olarak çözdüler.

  Yanıtla
 5. Kullandığım Baymak marka kombim, balkona monte edildiği için bu durumla alakalı sorun yaşadım. Sorunun çözülmesi adına Baymak servis Kartal ile iletişime geçtim. Baymak servis Kartal; kış aylarında bu tip sorunların normal olduğunu söyledi. Kışın don korumasının aktif kalmamasından dolayı kombimde arıza oluşmuş.
  Kombimin balkona monte edilmesinden dolayı montajı iç ortamda yapılan cihazlara göre donma riskinin yüksek olduğunu bana bildirdiler. Aynı zamanda, sistem don korumasının aktif olması için elektrik sigortasının veya gaz vanasının açık olması gerekiyormuş. Benim kombimde yeterli gaz ve elektrik olmadığı için yanma meydana gelmemiş. Bu yüzden, kombi, donma tehlikesi yaşamış. Sonuç olarak, Baymak servisin zamanında müdahaleleri sonucunda kombimdeki sorun kısa zamanda çözüldü.

  Yanıtla
 6. Birçok markadan beyaz eşya almış birisi olarak bundan sonra her ürünümde Baymak’ı tercih edeceğim! Baymak marka kombimden oldukça memnunum. Kombinin garantisini başlatmak ve çalıştırmak için Baymak servis Kartal çalışanları evime geldi. Ancak, servis tahliye hortumu eksikmiş. Uzun yıllar başka markalardan benzer ürünler satın aldığım için eksik parçanın parasının benden talep edileceğini düşündüm. Ancak, Baymak servis Kartal, kesinlikle böyle davranmadı.
  Geçmiş yıllarda aldığım bir kombiyi çalıştırmak için servis ücreti istemişlerdi. Ayrıca, kombi sezonu olmasından dolayı servis elemanlarının yol ücretini de benden talep etmişlerdi. Baymak ise hiçbir ücret istememesine ek olarak eksik parçayı da kısa zamanda tedarik ederek alkışları topladı!

  Yanıtla
 7. Kombi satın almak için araştırma içinde olduğumuz dönem içinde çevremizin vermiş olduğu tavsiyelere uyarak Baymak markasında karar kıldık. Satın aldığımız Baymak marka kombi modeli ilk dönemlerde iyi bir performans sunarken, sonraki dönemlerde ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı değildi. Özellikle bu sorun soğuk günlerde bizim için can sıkıcı bir hale gelmeye başlamıştı. Sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu Baymak Servis Kartal (Cevizli) adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin sonrasında sorunu çözerek kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etti. İşinin ehli ekibi ve hızıyla Baymak servisi sayesinde bu sorundan çok basit bir şekilde böylelikle kurtulmuş olduk.

  Yanıtla
 8. Havaların güzelleşmesi ile birlikte kaloriferleri çoğu zaman çalıştırmasak bile sıcak su ihtiyacımız sürekli oluyor. Bu sebep ile evde kombileri sürekli kullanır durumdayız. Geçen gün küçük kızımı banyo yaptırmak istediğimde sıcak suyun gelmediğini ve kombinin çalışmadığını fark edince Baymak Servis Kartal şubesini aradım. Yönlendirdikleri ekip baca basınç sensörünün arızalandığını söyleyerek baca bakımını yaptılar ve mağduriyetim giderildi.

  Yanıtla
 9. Kartal’da evimiz var. Evimize yakın zamanda doğalgaz aldık ve kombi bağlandı. Ancak çocuklarımın sürekli kombinin düğmeleriyle oynaması sonucunda kombimiz birden çalışmamaya başladı. Eşim ve ben bu durumdan hem rahatsız olduk hem de çocuklara bir şey demek istemedik. Derhal Baymak servis Kartal şubesiyle iletişime geçerek durumu aktardık ve kısa sürede sorun çözüldü.

  Yanıtla
 10. Kombimiz ilk yıllarda oldukça güzel bir şekilde çalışırken birden bire kesintiler yaşamaya başladık. Peteklerimize su gitmiyor, gitse de ısınmış bir şekilde ilerlemiyordu. Peteklerimizin ağız kısımlarında da bir doluluk hissediliyordu. Derhal Baymak servis Kartal ile görüşerek kendilerinden bilgi aldım. Evime ulaşarak kısa sürede sorunu kökünden çözerek bizi memnun ettiler.

  Yanıtla
 11. Memnuniyetle kullandığım Baymak kombim geçen ay birdenbire çalışırken su akıtmaya başladı. Su basıncının düşük olduğu için akıttığını fark etmemle Baymak Servis Kartal şubesi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Gün içerisinde gelen ekip ısıtma devresinde bulunan ntc sensörünün arızalandığını belirterek sensörden kaynaklanan arızayı giderdiler. Ayrıca problemimi bir saat gibi bir süre içerisinde çözdüler.

  Yanıtla
 12. Yaklaşık olarak 1 ay önce garantisi sona eren Baymak marka kombim bu sabah E03 isimi hatayı verdi. Garanti süresinin bitmesinden bir ay sonra arıza yaptığı için kendimi çok şanssız hisssettim ve Baymak Servis Kartal şubesi ile irtibata geçtim. Gelen ekip cihazı inceledikten sonra bacada arıza olduğunu tespit etti. Çok uygun bir fiyata tamirini yaptıktan sonra sorunum giderilmiş oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 13. Baymak markasının Baxi Luna modelli kombisini kullanıyorum. Kombim ani bir şekilde durdu ve çalışmamaya başladı. Ayarlama panelinde ise E01 yazısı yanıp sönmeye başladı kullanım kılavuzundan hemen hatanın nedenine baktım ve gaz ulaşımı ile ilgili olduğunu gördüm. Kombiye gazın ulaşıp ulaşmadığını kontrol ettiğimde gaz ile ilgili bir sorun yoktu. Hemen Baymak Kartal Teknik Servisi ile irtibata geçtim. Servis elemanları iki saat içerisinde gelerek kombimde elektronik bir arıza olduğunu keşfettik. Kombimin arızasını 10 dakikada giderdiler.Hemen her şey ile ilgili sorularıma cevap vermeleri ve son derece ilgili olmaları ayrıca olumlu bir davranıştı.

  Yanıtla
 14. Kombimin su sıcaklığıyla ilgili bir sorunu vardı. Kartal servisindeki ustalar sorunu anında tespit edip çözdüler. Profesyonel yaklaşımlarından çok etkilendim.

  Yanıtla
 15. Kartal’da geçen ay kombimde ciddi bir arıza yaşadım. Baymak servisi arızalı parçaları hızlıca tespit edip değiştirdi. Özellikle servis personelinin ilgili ve anlayışlı tavırları çok hoşuma gitti. Her soruma sabırla yanıt verdiler ve her adımı açıkladılar.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com