Baymak Servis Sancaktepe

Evinizde veya iş yerinizde Baymak cihazlarınızda meydana gelen her türlü arıza durumunda, Baymak Servis Sancaktepe olarak yanınızdayız. Servisimiz, alanında uzman ve sertifikalı teknisyenleriyle, en güncel teknik donanımlarını kullanarak, cihazlarınızın ilk günkü performansını geri kazandırmayı hedefler.

Baymak Servis Sancaktepe

Hizmetlerimiz arasında düzenli bakım, arıza tespiti, parça değişimi ve sistem optimizasyonu gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca, acil durumlar için 7/24 ulaşılabilir bir destek hattı sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan firmamız, Sancaktepe ve çevresindeki hanelere hızlı ve etkili servis garantisi vermektedir.


Baymak Servis Sancaktepe İletişim:

FİRMA :Krc Proje Mühendislik Aş.
ADRES :Necip Fazıl Bulvarı no:104/A Şerifali Y.Dudullu Ümraniye-İstanbul
TELEFON NUMARA :0216 365 11 61
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Eyüboğlu Isı Gaz. Dağ. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.
ADRES :SEYİT BURHAN TOPRAK CADDESİ TANER APARTMANI NO:11/3-4 BATI MAHALLESİ /PENDİK
NUMARA :0216 390 56 55
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Güler Mühendislik İnş.Taah Tic. Ltd. Şti.
ADRES :Yenisahra Mah. Karaman Cad. no:10-12/1- Ataşehir-İSTANBUL
NUMARA :0216 361 34 34
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Alsa Isıtma Soğutma İnş. San. Ve Tic. Ltd.
ADRES :İnönü Mah. Narçiçeği Sok. No:19/A Ataşehir – İSTANBUL
NUMARA :Telefon numarası güncelleniyor…
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Çağlar Tesisat
ADRES :Yayla Mah. Cengiz Topel Cad. Akkum Sit. C Blok No:2/1 Tuzla – İSTANBUL
NUMARA :Telefon numarası bilgisi yakında eklenecek.
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Danış Yapı
ADRES :Kavakpınar Mah. Abdi İpekçi Cad. No:216 Pendik – İstanbul
NUMARA :0850 317 07 94
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Demirkıran Mühendislik
ADRES :Orta Mah. Tiryaki Hasan Paşa Cad. No: 30/1 Kartal – İSTANBUL
NUMARA :Telefon bilgisi güncelleniyor..
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Eminoğlu Isı Müh. İnş. Taah. Doğ. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
ADRES :Amağan Evler Mah. 23 Nisan Cad. No:75/A Ümraniye – İSTANBUL
NUMARA :0216 520 14 97
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

“Baymak Servis Sancaktepe” üzerine 10 yorum

 1. Kış sezonuna denk gelmemizden midir yoksa hizmetlerindeki vurdumduymazlıktan mıdır bilmiyorum ama İstanbul gibi bir yerde Baymak kombinin yıllık bakımını yaptırmak için 1 tane servis bulamadım. 1 sene sonraya randevu veren servisler dahi gördüm. İnternetten bulduğum Baymak Servis Sancaktepe merkezine başvurdum 2 gün sonraya randevu verdiler, umarım iyi hizmet veriyorlardır.

  Yanıtla
 2. Kışın ortasında arızalanan bir kombi için insanın 10 gün sonraya randevu vermesi için vicdansız olması gerekir. Sancaktepe gibi çok da merkezi olmayan bir ilçede oturmama rağmen arızalı olmasından dolayı hiç ısınamadığım Baymak kombi için bir türlü eve servis ekibi getiremiyorum. Bana bu konuda yardımcı olacak ekonomik, kaliteli ve en önemlisi de hızlı Sancaktepe Baymak Servis merkezi önerebilir misiniz?

  Yanıtla
 3. Her kış ayına girmezden önce muhakkak bakımlarını yaptırdığım kombim için bu yıl bakım yaptırmadım. Herhalde bu sebepten olacak ki, kombim bırakın evi, kendini bile ısıtmamaya başladı. Bize en yakın olan ve servis ücretleri uygun olan Baymak Servis Sancaktepe firması ile görüşerek, kombimin yıllık bakımlarını gerçekleştirdim. Tamda tahmin ettiğim üzere, bakımını gerçekleştirmediğimden kaynaklanan bir sorunmuş.

  Yanıtla
 4. Sancaktepe’de yaşayan birisi olarak bu bölgede çok fazla elektrik kesintisi olduğunu söyleyebilirim. Elektrik kesintilerinden dolayı kombinin arıza yapması söz konusu oldu. Bu yüzden, Baymak servis Sancaktepe ile iletişime geçtim. Baymak servis Sancaktepe; kombiyi incelemek adına evime geldi. Ben sorunun elektrik kesintisinden kaynaklandığını henüz bilmediğim için ciddi bir durum olabileceği endişesi yaşıyordum.
  Sonuç olarak, kombinin aç/kapa düğmesi; elektrik kesintisi esnasında açık durumda kalmış. Elektrik, tekrar devreye verildiğinde ise voltaj dalgalanması meydana gelmiş. Bu yüzden, kombi arıza vermiş. Baymak servis çalışanları, sorunu kısa zamanda çözdükleri gibi elektrik kesintisi gibi durumlarda kombinin aç/kapa düğmesinin kapalı konuma getirilmesi noktasında beni uyardı.

  Yanıtla
 5. Kış aylarının gelmesiyle beraber kombimi çalıştırmak zorunda kaldım. Ancak, kombimi açar açmaz arızadan dolayı çalışmadığını fark ettim. Kombi alırken kalitesinden dolayı Baymak’tan yana tercih yapmıştık. Kombi çalışmayınca da vakit kaybetmeden Baymak servis Sancaktepe ile iletişime geçtim.
  Baymak servis Sancaktepe; evime gelerek kombinin neden arızalandığını bulmaya çalıştı. Meğerse sorun kurulum hatasından kaynaklanıyormuş. Tesisat kaçağından dolayı kombimin arıza yapması söz konusuymuş. Ayrıca, hatalı uygulamadan dolayı boru çapının daralması gerçekleşmiş. Baymak servise bu hataları tespit ettiği için çok teşekkür ediyorum. Çünkü, tesisat hatalarını bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Kendilerinden kaynaklanmayan sorun için bu kadar emek vermeleri; Baymak’ın müşterilerine verdiği değeri gösteriyor!

  Yanıtla
 6. Kombimiz eskidiğinden dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde yapmış olduğumuz araştırmaların sonucunda bizim için doğru seçeneğin Baymak markası olduğuna karar verdik. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde iyi bir performans sunarken sonraki dönemlerde bu performansını aratmaya başlamıştı. Bu durum özellikle soğuk günlerde bizim için can sıkıcı hale gelmeye başladı. Bizde bu sorundan acil bir şekilde kurtulmak ve kombiyi eski veriminde kullanabilmek için soluğu Baymak Servis Sancaktepe (Sarıgazi) adresinde almayı tercih ettik. Servis ekibi yapmış olduğu incelemenin sonrasında verim sorununu çözerek kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

  Yanıtla
 7. Yıllardır kullanmakta olduğum Baymak marka kombim hiçbir arıza çıkarmadığı için herkese öneriyordum. Fakat apartmanımızdaki sigorta probleminden dolayı elektrikler de sık sık gidip gelme durumu yaşadıktan sonra kombim çalışmamaya başladı. Bunun üzerine Baymak Servis Sancaktepe şubesini arayarak arızayı bildirdim. Gelen ekip arızanın elektrik kaynaklı olduğunu söylemelerine rağmen kombimin elektriksel kaynaklı problemini hallederek benden tam not aldılar.

  Yanıtla
 8. Kombi satın alırken kaliteli olsun diye Baymak markasını tercih etmiştik. Fakat aldığımızdan bu yana geçen 5 senelik süreçte her sene başka bir arıza çıkarmaya başladı. Son olarak kombim E99 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de Baymak Servis Sancaktepe şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip anakartta problem olduğunu söyleyerek değişim yaptı. Sorunum giderilmiş olsa da Baymak markası benim için bir pişmanlık olarak kalacak.

  Yanıtla
 9. Sancaktepe’deki teknik servis deneyimim oldukça olumluydu. Kombimin yıllık bakımını yaptırmak için çağırdığım servis, detaylı bir kontrol ve temizlik yaptı. Çalışanlar her adımı açıklamayı ihmal etmedi, bu yüzden süreç hakkında bilgi sahibi oldum.

  Yanıtla
 10. Sancaktepe’de kışın ortasında kombim durdu ve ev buz gibi oldu. Baymak teknisyenleri çok hızlı bir şekilde sorunu tespit edip çözdüler. Sorun, su pompasının arızalanmasıymış. Şimdi her şey yolunda.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com