Baymak Servis Pendik

Baymak markası dünya genelinde ısıtma ve soğutma sistemleri alanında son teknoloji kaliteli ürünler üreten bir markadır. Üretmiş olduğu ürünlerle dünya genelinde birçok evin kombi satın alırken ilk tercihlerinden birisi olmuştur. Ancak her marka kombide olduğu gibi ne yazık ki Baymak marka kombilerde de bazen kullanıcı kaynaklı, bazen ise kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir.

Baymak Servis Pendik

Bu arızaların, kullanıcıların günlük hayat akışının aksamasına neden olacağından hızlı ve doğru bir şekilde müdahale edilerek giderilmesi gerekmektedir. Baymak Servis Pendik olarak siz değerli müşterilerimizin Baymak marka kombilerinizde yaşanan her türden arızayı en doğru ve en hızlı bir şekilde gideriyoruz. Alanında yetişmiş uzman ve profesyonel ekibimizle arıza tespit ve arızanın giderilmesi hakkkında büyük bir bilgi birikimine sahibiz.

Baymak markasına yakılan kalitede ve profesyonellikte hizmet veren firmamız daima siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Bunun yanı sıra profesyonel ve tecrübeli ekibimiz kombilerinize bakım ve montaj konusunda da hizmet vermektedir. Kombinizin bakım, onarım veya montaj işleri varsa gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kadromuzla daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


FİRMA :KENT SERVİS TEKNİK
ADRES :KAVAKPINAR MAH. NAMIK KEMAL CAD. NO:45/A PENDİK/İSTANBUL
NUMARA :444 69 57
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Pendik” üzerine 16 yorum

 1. Baymak kombi kullanıcısıyım. Uzun yıllardır Baymak kombi kullanıyorduk fakat yakın bir zamanda yenileme gereği duyduk. Eski seride olan modelimiz bizi çok memnun etmişti buna güvenerek yola çıktık fakat yeni aldığımız Baymak kombi serisi yüzünden de neredeyse hiç duş alamaz duruma geldik. Daha iyi bir kullanım için aldığımız kombide Baymak Servis Pendik ile parça değişimi gerekliliği de ekonomik açıdan olumsuz etkilenmemize neden oldu

 2. Baymak kombi geçenlerde sıcak suyu ısıtırken, peteklere sıcak su göndererek, ısıtma fonksiyonunu yerine getirmemeye başladı. Bunun üzerinde kullanma kılavuzunda belirtilen basit müdahaleleri gerçekleştirdim ancak sonuç vermedi. Bu yüzden Baymak Servis Pendik merkezine başvurdum. Hemen geldiler ve sorununun bakımını yaptırmadığımdan ve petek temizliğinin yapılmadığından kaynaklandığını belirterek, aynı gün içerisinde tüm bakım ve temizliğini yaptılar. Onların müdahalesinden sonra yeniden yüksek verimlilikte kombiyi kullanmaya başladım. Aslında uzun süredir kombisi zaten düşük verimlilikte kullandığımın farkında bile değilmişim.

 3. Evde uzun sürerdir sorunsuz şekilde kullandığım Baymak markalı kombi, geçen hafta arızalandı. Garanti süresi de bittiğinden açıkçası fazlasıyla endişelendim. Ancak Baymak Servis Pendik merkezine başvurdum, aynı gün geldiler ve benim beklediğim gibi bir maliyet çıkarmadan, sorunu hızlıca çözdüler. Kendilerine teşekkür ediyorum ve bundan sonra her zaman kombi arızası için herkese kendilerini öneriyorum.

 4. Kombimin çalışmadığı gerekçesiyle Baymak servis Pendik ile iletişime geçtim. Baymak servis Pendik çalışanları evime gelerek kombi hakkında birtakım değerlendirmelerde bulundular. Sonuç olarak, kombimde kurulum hatası olduğu tespit edildi. Buna göre kombimdeki sorun, kaliteli radyatör vanalarının kullanılmaması olarak belirlendi.
  Baymak servis çalışanlarına bu noktada teşekkür ediyorum. Çünkü, ben kombinin ısınma sorununun kombiden kaynaklandığını düşünmüştüm. Bu yüzden, Baymak’ı suçladığım için kendilerinden özür diliyorum. Tesisat kaynaklı hataların tespit edilmesi gerçekten çok güç! Bu noktada, Baymak kombi servisi, oldukça dikkatli çalışarak sorunun kısa zamanda tespit edilmesini sağladı. Üstelik, bu eylemleri için para almamış olmaları, benim takdirime yol açtı. Başka firmalar, en basit şeylerden dahi para almanın derdinde!

 5. Bir süre önce Baymak marka kombi satın aldık. Ancak, kış aylarına adım attığımız şu günlerde kombinin çalışmadığını daha doğrusu ısıtmadığını fark ederek Baymak servis Pendik ile temas kurduk. Baymak servis Pendik; evimize gelerek sorunun çözülmesi noktasında bizlere oldukça yardımcı oldu.
  Kombideki sorun maalesef bizden kaynaklanıyormuş. Kombiyi bir süredir yaz modunda çalıştırıyormuşuz. Bu yüzden, kombi, tesisatı ısıtmıyormuş. Bunun dışında, yaşadığımız apartmanda sürekli olarak elektrik kesintileri meydana gelmekteydi. Servis çalışanları, voltaj dalgalanmalarından dolayı kombinin bazı zamanlarda arıza verebileceğini bildirdi. Sonuç olarak, kombiyi düzgün çalıştırdıktan ve elektrik kesilmesi halinde kombinin düğmesini kapalı konuma getirdikten sonra kombimizle alakalı hiçbir sorun yaşamamaya başladık.

 6. Kombi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönem içinde bizim için en doğru ürünün Baymak marka kombi modeli olduğuna karar verdik. İlk dönemlerde kusursuz bir performans sunan bu cihaz ilerleyen dönemler içinde ilk günkü verimini aratmaya başlamıştı. Cihazda bariz bir şekilde performans düşüklüğü olduğundan dolayı zaman kaybetmeden soluğu hemen Baymak Servis Pendik Kurtköy adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında ısıtma konusunda karşımıza çıkan sorunu çözerek kombiyi bize teslim etmiş oldu. Servisin varlığı sayesinde her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreç bu şekilde tamamlandı. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten takdire şayan durumlar arasında bulunuyordu.

 7. Cam kenarında duran ve hemen altında küçük tahta mutfak dolabımın olduğu Baymak marka kombim geçen gün su akıtmaya başladı. Kombiyi kapattığım halde su damlamaya devam ettiği için Baymak Servis Pendik ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Yarım saat içerisinde hemen gelen ekip kombiye su basarak düşük bar basıncı sebebi ile akan suyu keserek tamir ettiler ve mutfak dolabımın çöp olmasını engellediler.

 8. Uzun yıllardır kullandığım Baymak marka kombim geçen gün ekranında birden bire E10 hatası vermeye başladı. Bir süre beklememe rağmen hata kodu hala ekranda durunca Baymak Servis Pendik şubesinin yetkililerini arayarak durumu bildirdim. Hemen gün içerisinde gelen ekip düşük bar basıncı sebebi ile ekranda çıkmış olan hata kodunu tamir ederek giderdiler.

 9. Yazın sıcak suyumuzda kışın ise peteklerimizde bir sorun oluşuyordu. Derhal Baymak servis Pendik ile iletişime geçerek bu sorunumuzu dile getirdik. Bu kadar kısa sürede bu denli kaliteli bir hizmet alabileceğimizi ve bu kadar iyi bir bakım ve onarım yapılacağını hiç düşünmemiştik. Düşündüğümüzden çok daha kaliteli bir hizmet aldık.

 10. Yaklaşık olarak 5 senedir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım Baymak marka kombimin yakın zamanda termostatı bozuldu. Kombimin garantisi bittiği için özel bir teknik servis arayışına girdim. İnternette yaptıpım bir araştırmayla evime çok yakın bir konumda bulunan Baymak Servis Pendik şubesi ile karşılaştım. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan ekip çok kısa sürede gelip termostat sorunumu çözdü.

 11. Kombi hepimizin bildiği gibi yaz aylarında da sıcak su tedariğini sağladığı için çok kullandığımız bir elektronik eşya. Bu sebeple her mevsimde elimiz ayağımız olan kombimiz Baymak markasına ait ve uzun yıllardır da severek kullanıp herkese öneriyordum. Fakat geçenlerde birden sıcak su gelmemeye başlayınca Baymak Servis Pendik şubesi ile iletişime geçerek sorunu bildirmem üzerine gelen ekip arızayı giderdiler.

 12. Havaların güzelleşmesi ile birlikte kaloriferleri çoğu zaman çalıştırmasak bile sıcak su ihtiyacımız sürekli olduğundan dolayı kombilerimiz hep çalışıyoruz. Geçen gün küçük kızımı banyo yaptırmak istediğimde sıcak suyun gelmediğini ve kombinin çalışmadığını fark edince Baymak Servis Pendik şubesini arayıp arıza bildirdim. Yönlendirdikleri ekip baca basınç sensörünün arızalandığını söyleyerek baca bakımını yaptılar ve mağduriyetim giderildi.

 13. Eski kullanmış olduğum kombi çok sık sayıda arıza verince daha fazla katlanamadım ve yaklaşık olarak 5 sene önce Baymak marka kombi satın aldım. Kombiyi satın aldığım zamandan bu yana hiçbir arızasıyla karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda kombim E35 nolu hatayı verdi ve çalışmadı. Ben de kombilerden ya da herhangi bir elektronik üründen anlamadığım için hemen Baymak Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kombinin ateşleme yapamadığını söyledi ve parça değişimi yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

 14. Yaklaşık olarak 5 seneden beridir Baymak marka kombim yakın zamanda E80 nolu hatayı vermeye başladı. Ben de hemen daha önce kombim arızalandığı zaman deneyimlediğim ve kendilerinden iyi hizmet aldığım için Baymak Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kombi ana kartında bir arıza tespit etti. 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde de tamiratını yaparak beni büyük bir dertten kurtardı.

 15. Baymak marka kombimin bakım zamanı gelmişti fakat önemsemedim. Yakın zamanda yaşadığım büyük bir sorun ile ne kadar hatalı olduğumu daha iyi anladım diyebilirim. Pendik’te hizmet veren Baymak servis ekipleri de beni bu konuda uyardı fakat iş işten geçmişti.
  Kombi çalışıyor fakat ısıtma problemi yaşıyordum. Bu problemi tek başıma çözemeyeceğim için de servis ekiplerinden yardım istedim. Dönüş hattı filtresinde tıkanıklık olduğunu söylediler ve bu da haliyle ısıtma sorununu gün yüzüne çıkartıyormuş. Neyse ki sorun kısa süre içerisinde çözüldü ve kombimi şu sıralar sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Eğer ihtiyaç duyarsanız sizler de firmadan hizmet alabilirsiniz.

 16. Baymak kombimden iki günüdür E5 Error yazısı arızası alıyorum. Bir kaç kez resetlemem rağmen bir değişim olmadı. Bu nedenle Baymak Pendik Teknik Servisini aradım ve hata kodunu söyledim bu hata kodundan dolayı kaloriferlerimin ısınmayacağını söyleyerek kombiye bakmak istediler. Gün içinde geldiklerinde sorunun sensörde olduğunu fark ederek sensör değişimi sağladılar. Şu an için kaloriferlerim gayet iyi bir şekilde ısınıyor. İyi ki sonbahar mevsiminde bu olay oldu kışın olsa düşünemiyorum.

Yorumlar kapalı.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com