Baymak Servis Sarıyer

Sarıyer Baymak Servisi
ADRES :Sezai Bey Cd. 133-115
Reşitpaşa
34467 Sarıyer/İstanbul
NUMARA :0850 446 02 06
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Baymak Servis Sarıyer

“Baymak Servis Sarıyer” üzerine 6 yorum

 1. Öğrenci evinde kiracı olarak oturduğumuz evde Baymak marka kombi kullanılmakta. İki senedir aynı evdeyiz ve hiçbir sorun yaşatmamıştı. Bu sene son senemizdi ancak geçen hafta kombi sıcak su sıkıntısı vermeye başladı. Kombi bir türlü suyu ısıtmıyor. Öğrenci olduğumuz için iletişim bilgilerini bulduğumuz Baymak Servis Sarıyer teknik servisini çağırdık ve parça değişimi olmadan uygun fiyata sorunumuzu gideren ekibi gönül rahatlığıyla hem tüm öğrencilere hem de diğer herkese öneriyoruz.

  Yanıtla
 2. Sarıyer ilçesinde bir kargo firmasında şube müdürüyüm. Şubesimizde Baymak marka kombi kullanılıyor. Şube müdürü olduğumdan bu yana geçen süre içerisinde de hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Ancak yakın zamanda kombide E110 isimli arıza kodu belirip termostat arızalandı. Ben de pinpirikli bir müdür olduğum için acil olarak Baymak Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresimize gelen ekip aynı şekilde kısa süre içerisinde de arızayı giderdi. Kendilerine teşekkür ederim.

  Yanıtla
 3. Kombiler gerçekten ısınma olsun sıcak su olsun insanları büyük bir yükten kurtarıyor. Ancak kullanmakta olduğumuz Baymak marka kombi geçtiğimiz günlerde E06 kodlu arızayı vermeye başladı. Ben de hemen yakınımda bulunan Baymak Servis Sarıyer şubesini aradım. Oldukça ilgili olan ekip kısa süre içerisinde adresime gelip, sorunun sıcak su sensörü arızasından kaynaklandığını söyleyerek problemimizi çözdü.

  Yanıtla
 4. Sarıyer’de ikamet ediyorum ve burada servis hizmetleri konusunda sorun yaşayacağımı düşünüyordum. Neyse ki Baymak servis ekiplerine ulaşmam uzun sürmedi. Üstelik kullanıcıların yorumları da tatmin edici ve gerçekten güven veriyor. Baymak kombi ile ilgili her türlü sıkıntıda arayabileceğim bir adres var artık. Yakın zamanda aldığım bakım hizmeti ile birlikte bunu da tescillemiş oldum.
  Yüksek rakamlar ödeyerek kalitesiz hizmet almak istemiyorsanız eğer sizler de bu firmayı tercih edebilirsiniz. Hem ekonomik hem de gerçekten bu alanda uzman kimselerden söz ediyorum. Kombilerinizin sorununu anında tespit ediyor ve çözüm üretiyorlar. Bunu da gün içerisinde yerine getirdiklerini söyleyebilirim.

  Yanıtla
 5. Baymak Baxi Luna kombi kullanıyorum. Ani bir şekilde banyo yaparken su soğuk bir hale geldi çıkıp baktığımda ise kombim çalışmıyordu ve panelde E6 arızası olduğu yazıyordu. İnternetten baktığımda sıcak su sensörü ile ilgili olduğu yazıyordu. Bunun üzerine Baymak Sarıyer Teknik Servisini arayarak yardıma ihtiyacım olduğunu söyledim. Teknik servis elemanları aramamdan üç saat sonra geldiler ve arızanın kodunu söylediğim için yanında değişim yapılacak parçayı getirmişlerdi. Değişimi yaptıklarından sonra sıcak suyu kontrol ettiğimde tekrardan akmaya başladı. Çok kısa sürede sorunumu çözdükleri için Baymak Sarıyer teknik servisine teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 6. Sarıyer’deki evimizdeki eski kombiyi değiştirmek için Baymak Servis ile iletişime geçtik. Yeni kombi montajı konusunda çok yardımcı oldular ve her şeyi sorunsuz bir şekilde tamamladılar. Çalışanların profesyonelliği sayesinde herhangi bir zorluk yaşamadık.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com