Baymak Servis Beykoz

Kullanmakta olduğunuz kombiden uzun süre kesintisiz performans almak istiyorsanız, her sene düzenli olarak kombinize kusursuz bir bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bu noktada düzgün ve kaliteli bakım yapan teknik servis arayışı başlar. Kombi bakımında rüştünü ispatlayan Baymak Servis Beykoz Baymak marka kombizlerinizin bakımını yapmaya talip.

Bunun yanında firmamız, sadece bakım değil, ayrıca kombinizde yaşanan herhangi bir arıza veya montaj işlemlerinde uzman kadrosuyla sizleri bekliyor. Firmamız her çalışmasında siz değerli müşterilerini düşünür. En uygun fiyata en hızlı hizmeti veren firmamız müşterinin cebini de düşünür. Kombi arıza, bakım veya montajında bizi tercih ettiğiniz sürece hiçbir zaman sorun ya da sıkıntı yaşamazsanız.

Bizi daha önce tercih eden müşterilerimiz gibi sizler de en iyi hizmetten yararlanan ayrıcalıklı Baymak kullanıcıları olacaksınız. Baymak marka kombilerinizde yaşayacağınız her tür sorunda firmamız daima siz değerli müşterilerimizin yanınızdadır. Sizin de baymak kombinizde herhangi bir arıza veya bakım, montaj işlemi ihtiyacı varsa gönül rahatlığıyla yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizleri bekleyen profesyonel ekibimize ulaşabilirsiniz.


FİRMA : ÜNAL TEKNİK
ADRES : YENİ MAH. KÜÇÜKSU CAD. NO:359/A BEYKOZ /İSTANBUL
NUMARA : 444 80 29
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Beykoz” üzerine 10 yorum

 1. Her evin olduğu gibi bizim evin de hiç şüphesiz en önemli parçalarından biri olan Baymak kombimiz, hiç çalışmıyordu. Beykoz bölgesinde yaşıyor olmamız neticesinde hızlı çözüm için Baymak Servis Beykoz hizmetini almak durumunda kaldık. Soruna anakart neden olmuş. Anakart arızasının görülme sıklığı kombi için nedir ve neden dolayı ortaya çıkar acaba?

  Yanıtla
 2. 3 farklı servis merkezine başvuru yapmama ve kendilerinin gelip cihazı kontrol etmelerine karşın yaklaşık 10 gündür Baymak kombimin neden çalışmaya başladığından kendisini otomatik olarak kestiğini bulamadılar. İnternette bu konuda bana düzgün hizmet verebilecek bir servis arayışına giriştiğimde bir tanıdığın önerisiyle şansımı Baymak Servis Beykoz merkeziyle bir kez daha denedim. Personeller aynı günde eve geldiler ve sorununun elektrik kaçağından olduğunu belirlediler. Diğer elemanlar elektrik kaçağını nasıl tespit edemediler hala anlam veremiyorum. Neyse ki bu ekipler kaçağı hemen giderdiler. Gerçekten çok riskli şekilde cihazı kullanmaya çalıştığımızdan dahi haberimiz yokmuş.

  Yanıtla
 3. Popüler bir marka olması ve kullanan herkesin memnun kalması nedeniyle aldığım Baymak kombi gerçekten çok düşük elektrik tüketiyor ve doğalgaz faturalarını önceki marka kombiye oranla düşürdü. Kısa bir süre önce arızalandığında çağırdığım Baymak Servis Beykoz merkezinin hizmetlerinden de çok memnun kaldığım için herkese hem Baymak kombileri hem de Beykoz özel kombi servisini öneririm.

  Yanıtla
 4. Severek kullandığım kombimde aldığım günden bu yana ilk defa sorun yaşadım. Beykoz’da yaşayan birisi olarak bu bölgedeki elektrik kesintilerinden dolayı oldukça rahatsızdım. Diğer elektrikli ürünlerimde olduğu gibi kombimde de elektrik kesintisinden dolayı sorun yaşandı. Bunun üzerine, vakit kaybetmeden Baymak servis Beykoz ile iletişime geçtim.
  Baymak servis Beykoz; evime gelerek kombideki sorunun voltaj dalgalanmalarından kaynaklandığını tespit etti. Voltaj dalgalanmaları; kombideki bazı parçalara zararlar vermiş. Ancak, düşük maliyetli bir onarım sonucunda sorun çözüldü. Baymak servis çalışanları; voltaj dalgalanmalarından korunmak adına voltaj düzenleyici regülatör kullanmam konusunda bana tavsiye verdi. Bilhassa, düşük voltajlarda korunma sağlayacak bir regülatör kullanmam gerekliymiş. Verdikleri tavsiyeler için onlara teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 5. Baymak marka kombimizin su akıtmasından dolayı Baymak servis Beykoz ile iletişime geçtik. Baymak servis Beykoz; kombinin emniyet ventilini değiştirdi. Bu işlem için bizden yalnızca ventil ücreti aldılar. Bakım ücreti istemediler. Ventil ücretini ise 40 TL olarak aldılar. Bu ücretin normal olup olmadığını bulmak için internetten araştırma yaptım. Sonuç olarak, normal olduğunu gördüm.
  Kombimdeki arızalar bununla sınırlı değildi. Bir süre sonra, kombinin ana kartının yandığı ortaya çıktı. Anakart değişimi için benden 200 TL istediler. Açıkçası bu fiyata şaşırdım. Makine mühendisi olduğum için bu tür parçaların firmalar tarafından çok daha yüksek fiyatlara satıldığını biliyordum. Baymak’ın uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini sağlamasını çok takdir ettim!

  Yanıtla
 6. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Yapmış olduğumuz kısa araştırmanın sonrasında bizim için en doğru cihazın Baymak marka kombi modeli olduğunu anladık. Satın aldığımız kombi modeli belli bir süre geçtikten sonra ısıtma konusunda eskisi gibi verimli olmamaya başlamıştı. Özellikle bu sorun soğuk kış aylarında bizim için can sıkıcı bir hale geldiğinden dolayı konuyu hemen Baymak Servis Beykoz Kavacık adresine danışmaya karar verdik. Servis yaptığı incelemenin sonrasında sorunu çözerek kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etti. Bu sayede Baymak servisi sayesinde bu sorundan tahminimizden daha kısa bir süre içinde kurtulmuş olduk.

  Yanıtla
 7. Memnuniyetle kullandığım Baymak kombim geçen ay birdenbire su akıtmaya başladı. Su basıncının da düşük olduğunu fark etmemle Baymak Servis Beykoz ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Gün içerisinde gelen ekip ısıtma devresi ntc sensörünün arızalandığını belirterek sensörden kaynaklanan arızayı gidererek problemimi bir saat gibi bir süre içerisinde çözdüler.

  Yanıtla
 8. Baymak kombimden uzun yıllardır kullanmama rağmen hiçbir şikayetim yoktu. Garantisi çok önce biten kombim geçen hafta çalıştığı halde petekleri ısıtmamaya ve sıcak su akıtmamaya başladı. Baymak Servis Beykoz şubesine durumu bildirmem üzerine gün çerisinde gelen ekip blokaj arızası diye adlandırılan arızadan kaynaklandığını söyleyerek kombimi 1 saat içerisinde tamir etmiş ve özellikle sıcak su problemimi çözmüş oldular.

  Yanıtla
 9. Baymak markasına ait kombimiz kışın ortasında birden sıcak su vermeyi kesti. Banyoda ya da bulaşık yıkarken kesilen sıcak suyumuzun bir süre sonra düzeleceğini düşündük ancak yanılmıştık. Derhal Baymak servis beykoz ile iletişime geçerek kombimizin arızasının giderilmesini rica ettik. Oldukça hızlı ve pratik bir şekilde erişim sağlayarak sorunumuzu çözdüler.

  Yanıtla
 10. Beykoz’da kombi bakımı için çağırdığım servis, özellikle müşteri hizmetleri ile iletişimi kuvvetliydi. Çalışanlar, yapılacak işlemleri önceden detaylı bir şekilde anlattılar ve herhangi bir sorum olduğunda çekinmeden sorabileceğimi söylediler.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com