Baymak Servis Üsküdar

Uzun yıllar önce İstanbul’un Üsküdar ilçesinde kombi bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermek için kurulan Baymak Servis Üsküdar, siz değerli müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye devam ediyor. Alanında uzmanlaşmış, bilgili ve profesyonel kadrosuyla her gün başarısının üzerine başarı ekleyen firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

Baymak Servis Üsküdar

Yılların vermiş olduğu deneyim ile kombinizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızaya en uygun çözümü uyguluyoruz. Onarım işleminin sonunda teknik desteğe devam eden firmamız onarım ya da yedek parça değişimi için 1 yıl süreyle de garanti sağlıyor. Firmamız tarafından yapılan parça değişimlerinde birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılmaktadır.

Aynı şekilde onarım ve bakımda da kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kalitededir. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firmamız, siz değerli müşterilerimize önem veriyor. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.


FİRMA :Ökten İnşaat ve Yapı Malzemeleri Tic. Ltd. Şti
ADRES :M. Akif Ersoy Mah. M. Akif Ersoy Cad. No:187/A Üsküdar- İSTANBUL
NUMARA :0216 321 14 89
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

FİRMA :Boğaziçi Doğalgaz
ADRES :Tabaklar Mah. Dr. Fahri Atabey Cad. No:102/B Üsküdar – İSTANBUL
NUMARA :0216 391 68 81
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

FİRMA :Güven Sıhhı Tes.
ADRES :Dr. Fahri Atabey Cad. No:71/A Üsküdar – İSTANBUL
NUMARA :0216 492 28 27
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Üsküdar” üzerine 12 yorum

 1. Baymak marka kombimizi bizden önce ev sahibimiz kullanmış ve sanırım hiç bakım yaptırmamış. Biz taşındığımızdan beri hem ısınma hem de sıcak su problemi yaşıyoruz. Buna nasıl çözüm bulabiliriz, diye düşündük ve araştırdık. Bize en yakın olan Üsküdar Baymak Servisi aradık. Gelip baktılar, arıza yapan parçayı değiştirdiler ve petek temizliği de yaptılar. Ev sahibiyle kiradan düşmek üzere anlaşarak hem tamir hem de bakım yaptırdık. Şu anda kombi eskiye göre daha iyi çalışıyor.

 2. Tüm kış boyunca sorun yaşamadan son derece yüksek performansta kullandığım Baymak kombi, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte arızalandı. Sıcak su veren ancak peteklerde çok yüksek sıcaklıkta dahi ısıtma yapmayan kombi çok yüksek doğalgaz faturalarına yol açıyor. Petekler kontrol ettirildi onlarda bir sorun yok. Üsküdar Baymak Servis merkezi bana yardımcı olursa sevinirim.

 3. Baymak marka kombimin hermetik bacalı olmasının bu kadar çok sorun yaratacağını bilmiyordum. Kombimde yaşadığım sorundan dolayı Baymak servis Üsküdar ile temas kurdum. Baymak servis Üsküdar,evime gelerek yaptığı değerlendirme sonucunda kombimdeki sorunun tozlanmadan meydana geldiğini söyledi. Söz konusu tozlanmanın kombinin hermetik bacalı olmasıyla yakından alakası varmış.
  Hermetik bacalar, yanma için gerekli olan tüm oksijeni dış ortamdan alıyorlarmış. Bu esnada, sahip olduğum kombim, dış ortamdan toz başta olmak üzere birçok küçük parçacıkları içine çekmiş. Bu tozlar, zamanla fan kanatları üzerinde tutunarak sıkışmaya bağlı bozulmaya sebep olmuş. Bu sorunun çözülmesi noktasında Baymak Üsküdar servisinin çok yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Onlar sayesinde kombimi bundan sonra dikkatli kullanacağım.

 4. Eski kombimin arızalı olmasından dolayı Baymak Novadens model kombi satın aldım. Kombiyi yeni almama rağmen ilk çalıştırılması sırasında arızalı olduğu ortaya çıktı. Kombi, kalorifer modundayken hiçbir şekilde sönmüyordu. Bu yüzden, vakit kaybetmeden Baymak servis Üsküdar ile temasa geçtim.
  Baymak servis Üsküdar; yaklaşık iki hafta boyunca her gün evime gelerek ayar yaptı. Fakat, kombide herhangi bir düzelme olmadı. Ben de bu süre içerisinde genel merkezle irtibat kurdum. Genel merkez, Üsküdar servisiyle iletişime geçerek arıza hakkında bilgi aldı. Sonuç olarak, kombinin arızasını kısa zamanda gideremediklerinden dolayı kombiyi yenisiyle değiştirdiler. Bu noktada, sorunu çözüme kavuşturdukları için Baymak Üsküdar servisine teşekkür ediyorum.

 5. Kombi satın almak için arayışta olduğumuz dönemde yapmış olduğumuz araştırmalara bağlı olarak Baymak markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli bir marka olmasından kaynaklı olarak tercihimiz bu yönde olmuştu. İlk dönemlerde ısıtma konusunda iyi bir performans sunan bu cihaz sonraki dönemlerde ise ısıtma konusunda eskiyi aratmaya başlamıştı. Bariz bir şekilde verim sorunu yaşadığından dolayı bu sorundan kurtulmak için Baymak Servis Üsküdar (Bulgurlu) adresini tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin sonrasında durumu çözerek bize kombiyi teslim etti. Bize de kombi kullanımına yönelik önemli tavsiyelerde bulundu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu. Servis ekibi tahminimizden daha kısa süre içinde sorunu çözüme kavuşturdu.

 6. Evlendiğimden beri evimde memnuniyetle kullandığım ve herkese de tavsiye ettiğim Baymak marka kombim geçen hafta ne petekleri ısıttı ne de sıcak su sağlayabildi. Birkaç kere açıp kapama şansımı denediysem de olmayınca daha fazla kurcalamamak için Baymak Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçerek servis desteği istedim. Gelen ekip ateşleme arızasından kaynaklanan sorunu ve mağduriyetimi giderdiler.

 7. Bu zamana kadar arızalanmayan Baymak markasına ait kombimin geçen ay garantisinin bitmesi üzerine, hissetmiş olacak ki geçen hafta ekranda arıza kodu vererek arızalandığı haberini verdi. Bunun üzerine Baymak Servis Üsküdar servisini aradım. Gün içerisinde yönlendirdikleri ekip arızanın yüksek sıcaklık uyarısından ötürü verdiğini söyleyerek sirkülasyon pompasından kaynaklanan arızayı yerinde ve profesyonel bir şekilde giderdiler.

 8. Uzun yıllardır kullandığım Baymak marka kombim geçen gün ekranında birdenbire ekranda E10 hatası vermeye başladı. Bir süre beklememe rağmen hata kodunun hala ekranda durduğunu görünce Baymak Servis Üsküdar şubesini arayarak durumu bildirdim. Hemen gün içerisinde gelen ekip düşük bar basıncı sebebi ile ekranda çıkmış olan hata kodunu basınç kompresörünü tamir ederek giderdiler.

 9. Yaklaşık olarak 4-5 senedir kiracı olarak oturduğum evde Baymak marka kombi bulunmakta. Oturduğum süreçte bir sürü arızasıyla karşılaştım. Son olarak da geçtiğimz hafta su ısıtmama problemi yaşatmaya başladı. Koronva virüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde her gün duş almak zorundayız. Ancak kombim arızalı olduğu için alamıyoruz. Çünkü suyu ısıtmıyor ve ben artık tamirci çağırmak istemiyorum. Lütfen bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

 10. Cam kenarında duran ve hemen altında küçük tahta mutfak dolabımın olduğu Baymak marka kombim geçen gün su akıtmaya başlayınca kabarmasın diye panik yapıp kombiyi kapattığım halde su damlamaya devam etti. Ben de Baymak Servis Üsküdar ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Yarım saat içerisinde hemen gelen ekip kombiye su basarak düşük bar basıncı sebebi ile akan suyu keserek tamir ettiler ve mutfak dolabımın çöp olmasını engellediler.

 11. Yaklaşık olarak 2011 senesinden beridir evimde Baymak marka kombi kullanıyorum. Aradan geçen 9-10 senelik süre içerisinde de hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Ancak son bir haftadır kombiyi açmak istediğimde açılıyor, fakat daha sonra sanki kapanmış gibi kendiliğinden tekrar açılıyordu. Bu şekilde çalışmayan kombim için Baymak Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kombimin ateşleme düzeneğinde arıza tespit edip, kısa süre içerisinde kombimi tamir etti.

 12. Üsküdar’da hizmet veren Baymak servis ekipleri yakın zamanda evimi ziyaret etti. Kombi, ateşleme yaparken yüksek ses ve patlama tarzı bir sorun yaşatıyordu. Bunu ekiplere ilettiğimde adres bilgilerimi istediler ve kısa süre içerisinde geldiler.
  Baymak servis ekipleri sorunun nedenini tespit edip yine sorun hakkında detaylı bilgi vermeyi de ihmal etmediler. Bu konuda ne kadar uzman oldukları belli. Tereddüt etmeden tercih edebileceğiz firmalardan biri olduğunu düşünüyorum. Baymak marka kombi konusunda bu ekipler sizleri de fazlasıyla tatmin edecek ve taleplerinize yanıt verecektir. Üstelik bunun için yüksek rakamlar ödemenize de gerek kalmayacak ve ekonomik bir hizmet alacaksınız.

Yorumlar kapalı.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com