Baymak Servis Üsküdar

Üsküdar, tarihi dokusu ve kültürel zenginlikleri ile İstanbul’un en köklü semtlerinden biridir. Bu güzel semt, modern yaşamın gereksinimleri ile geleneksel yaşamın iç içe geçtiği bir yer olarak dikkat çeker. Özellikle ev aletleri konusunda yaşanan teknik sorunlar, Üsküdar’ın yoğun yaşam temposunda önemli bir yer tutar. İşte tam da bu noktada, Baymak Servis Üsküdar, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaktadır.

Baymak Servis Üsküdar

Arıza durumlarında hızlı ve etkili çözümler üreten Baymak Servis Üsküdar, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefler. Kombi servisinden klima bakımına, her türlü ihtiyacınıza cevap veren teknik ekibimiz, güncel teknolojiyi takip ederek en iyi hizmeti sunma konusunda kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

Üsküdar’da ikamet ediyorsanız ve Baymak markalı ürünlerinizde teknik destek ihtiyacınız varsa, Baymak Servis Üsküdar’a güvenebilirsiniz. Kaliteli, hızlı ve güvenilir servis hizmetimizle, cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı vaat ediyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel servisimizin farkını yaşayın!

Baymak Servis Üsküdar

Baymak Servis Üsküdar İletişim:

FİRMA :Ökten İnşaat ve Yapı Malzemeleri Tic. Ltd. Şti
ADRES :M. Akif Ersoy Mah. M. Akif Ersoy Cad. No:187/A Üsküdar- İSTANBUL
NUMARA :0216 321 14 89
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Boğaziçi Doğalgaz
ADRES :Tabaklar Mah. Dr. Fahri Atabey Cad. No:102/B Üsküdar – İSTANBUL
NUMARA :0216 391 68 81
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Güven Sıhhı Tes.
ADRES :Dr. Fahri Atabey Cad. No:71/A Üsküdar – İSTANBUL
NUMARA :0216 492 28 27
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

“Baymak Servis Üsküdar” üzerine 14 yorum

 1. Baymak marka kombimizi bizden önce ev sahibimiz kullanmış ve sanırım hiç bakım yaptırmamış. Biz taşındığımızdan beri hem ısınma hem de sıcak su problemi yaşıyoruz. Buna nasıl çözüm bulabiliriz, diye düşündük ve araştırdık. Bize en yakın olan Üsküdar Baymak Servisi aradık. Gelip baktılar, arıza yapan parçayı değiştirdiler ve petek temizliği de yaptılar. Ev sahibiyle kiradan düşmek üzere anlaşarak hem tamir hem de bakım yaptırdık. Şu anda kombi eskiye göre daha iyi çalışıyor.

  Yanıtla
 2. Tüm kış boyunca sorun yaşamadan son derece yüksek performansta kullandığım Baymak kombi, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte arızalandı. Sıcak su veren ancak peteklerde çok yüksek sıcaklıkta dahi ısıtma yapmayan kombi çok yüksek doğalgaz faturalarına yol açıyor. Petekler kontrol ettirildi onlarda bir sorun yok. Üsküdar Baymak Servis merkezi bana yardımcı olursa sevinirim.

  Yanıtla
 3. Baymak marka kombimin hermetik bacalı olmasının bu kadar çok sorun yaratacağını bilmiyordum. Kombimde yaşadığım sorundan dolayı Baymak servis Üsküdar ile temas kurdum. Baymak servis Üsküdar,evime gelerek yaptığı değerlendirme sonucunda kombimdeki sorunun tozlanmadan meydana geldiğini söyledi. Söz konusu tozlanmanın kombinin hermetik bacalı olmasıyla yakından alakası varmış.
  Hermetik bacalar, yanma için gerekli olan tüm oksijeni dış ortamdan alıyorlarmış. Bu esnada, sahip olduğum kombim, dış ortamdan toz başta olmak üzere birçok küçük parçacıkları içine çekmiş. Bu tozlar, zamanla fan kanatları üzerinde tutunarak sıkışmaya bağlı bozulmaya sebep olmuş. Bu sorunun çözülmesi noktasında Baymak Üsküdar servisinin çok yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Onlar sayesinde kombimi bundan sonra dikkatli kullanacağım.

  Yanıtla
 4. Eski kombimin arızalı olmasından dolayı Baymak Novadens model kombi satın aldım. Kombiyi yeni almama rağmen ilk çalıştırılması sırasında arızalı olduğu ortaya çıktı. Kombi, kalorifer modundayken hiçbir şekilde sönmüyordu. Bu yüzden, vakit kaybetmeden Baymak servis Üsküdar ile temasa geçtim.
  Baymak servis Üsküdar; yaklaşık iki hafta boyunca her gün evime gelerek ayar yaptı. Fakat, kombide herhangi bir düzelme olmadı. Ben de bu süre içerisinde genel merkezle irtibat kurdum. Genel merkez, Üsküdar servisiyle iletişime geçerek arıza hakkında bilgi aldı. Sonuç olarak, kombinin arızasını kısa zamanda gideremediklerinden dolayı kombiyi yenisiyle değiştirdiler. Bu noktada, sorunu çözüme kavuşturdukları için Baymak Üsküdar servisine teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 5. Kombi satın almak için arayışta olduğumuz dönemde yapmış olduğumuz araştırmalara bağlı olarak Baymak markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli bir marka olmasından kaynaklı olarak tercihimiz bu yönde olmuştu. İlk dönemlerde ısıtma konusunda iyi bir performans sunan bu cihaz sonraki dönemlerde ise ısıtma konusunda eskiyi aratmaya başlamıştı. Bariz bir şekilde verim sorunu yaşadığından dolayı bu sorundan kurtulmak için Baymak Servis Üsküdar (Bulgurlu) adresini tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin sonrasında durumu çözerek bize kombiyi teslim etti. Bize de kombi kullanımına yönelik önemli tavsiyelerde bulundu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu. Servis ekibi tahminimizden daha kısa süre içinde sorunu çözüme kavuşturdu.

  Yanıtla
 6. Evlendiğimden beri evimde memnuniyetle kullandığım ve herkese de tavsiye ettiğim Baymak marka kombim geçen hafta ne petekleri ısıttı ne de sıcak su sağlayabildi. Birkaç kere açıp kapama şansımı denediysem de olmayınca daha fazla kurcalamamak için Baymak Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçerek servis desteği istedim. Gelen ekip ateşleme arızasından kaynaklanan sorunu ve mağduriyetimi giderdiler.

  Yanıtla
 7. Bu zamana kadar arızalanmayan Baymak markasına ait kombimin geçen ay garantisinin bitmesi üzerine, hissetmiş olacak ki geçen hafta ekranda arıza kodu vererek arızalandığı haberini verdi. Bunun üzerine Baymak Servis Üsküdar servisini aradım. Gün içerisinde yönlendirdikleri ekip arızanın yüksek sıcaklık uyarısından ötürü verdiğini söyleyerek sirkülasyon pompasından kaynaklanan arızayı yerinde ve profesyonel bir şekilde giderdiler.

  Yanıtla
 8. Uzun yıllardır kullandığım Baymak marka kombim geçen gün ekranında birdenbire ekranda E10 hatası vermeye başladı. Bir süre beklememe rağmen hata kodunun hala ekranda durduğunu görünce Baymak Servis Üsküdar şubesini arayarak durumu bildirdim. Hemen gün içerisinde gelen ekip düşük bar basıncı sebebi ile ekranda çıkmış olan hata kodunu basınç kompresörünü tamir ederek giderdiler.

  Yanıtla
 9. Yaklaşık olarak 4-5 senedir kiracı olarak oturduğum evde Baymak marka kombi bulunmakta. Oturduğum süreçte bir sürü arızasıyla karşılaştım. Son olarak da geçtiğimz hafta su ısıtmama problemi yaşatmaya başladı. Koronva virüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde her gün duş almak zorundayız. Ancak kombim arızalı olduğu için alamıyoruz. Çünkü suyu ısıtmıyor ve ben artık tamirci çağırmak istemiyorum. Lütfen bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
 10. Cam kenarında duran ve hemen altında küçük tahta mutfak dolabımın olduğu Baymak marka kombim geçen gün su akıtmaya başlayınca kabarmasın diye panik yapıp kombiyi kapattığım halde su damlamaya devam etti. Ben de Baymak Servis Üsküdar ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Yarım saat içerisinde hemen gelen ekip kombiye su basarak düşük bar basıncı sebebi ile akan suyu keserek tamir ettiler ve mutfak dolabımın çöp olmasını engellediler.

  Yanıtla
 11. Yaklaşık olarak 2011 senesinden beridir evimde Baymak marka kombi kullanıyorum. Aradan geçen 9-10 senelik süre içerisinde de hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Ancak son bir haftadır kombiyi açmak istediğimde açılıyor, fakat daha sonra sanki kapanmış gibi kendiliğinden tekrar açılıyordu. Bu şekilde çalışmayan kombim için Baymak Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kombimin ateşleme düzeneğinde arıza tespit edip, kısa süre içerisinde kombimi tamir etti.

  Yanıtla
 12. Üsküdar’da hizmet veren Baymak servis ekipleri yakın zamanda evimi ziyaret etti. Kombi, ateşleme yaparken yüksek ses ve patlama tarzı bir sorun yaşatıyordu. Bunu ekiplere ilettiğimde adres bilgilerimi istediler ve kısa süre içerisinde geldiler.
  Baymak servis ekipleri sorunun nedenini tespit edip yine sorun hakkında detaylı bilgi vermeyi de ihmal etmediler. Bu konuda ne kadar uzman oldukları belli. Tereddüt etmeden tercih edebileceğiz firmalardan biri olduğunu düşünüyorum. Baymak marka kombi konusunda bu ekipler sizleri de fazlasıyla tatmin edecek ve taleplerinize yanıt verecektir. Üstelik bunun için yüksek rakamlar ödemenize de gerek kalmayacak ve ekonomik bir hizmet alacaksınız.

  Yanıtla
 13. Üsküdar’daki evimdeki klima bakımı için Baymak Servis’ten hizmet aldım. Ekipler zamanında geldi ve çok profesyonel bir şekilde çalıştılar. Klimam artık çok daha verimli çalışıyor. Herkese Baymak Servis’i öneririm.

  Yanıtla
 14. Üsküdar’da kombimde yaşadığım basınç düşüklüğü problemi için Baymak servisini aradım. Gelip sistemdeki hava ve kirleri temizlediler, basınç ayarını yeniden yaptılar. İşlerini çok titiz ve dikkatli yapmaları beni gerçekten memnun etti.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com