İstanbul

Baymak Servis Ataşehir

Baymak Servis Ataşehir uzun yıllardır kombi teknik servisi sektöründe hizmet veren ve bu verdiği hizmetler neticesinde güzel geri dönüşler alan bir firmadır. Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konusunda oldukça profesyonel bir kadroya sahip olan ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurarak sorunlarınıza daha güncel çözümler sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir. Var olma amacı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak olan firmamız; cihazlarınıza sizin onayı ile müdahelede bulunmaktadır.

Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansınsa sahip olacaksınız. Misyonumuz sizleri zor durumda bırakmamak ve vereceğimiz hizmetler sizleri her daim memnun etmektir. İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunan firmamız kombi tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Baymak kombiniz ile ilgili bakım, montaj veya herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz.


FİRMA : BAYMAK MAKİNA SANAYİ VE TİC A.Ş DR TEKNİK SERVİS
ADRES : TEPEÖREN AKDENİZ CD.ORHANLI-TUZLA/İSTANBUL
NUMARA : 444 02 35
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)


FİRMA : ASYA TEKNİK SERVİS
ADRES : FINDIKLI MAH. ATATÜRK CAD. NO:235 İSTANBUL/MALTEPE
NUMARA : 444 23 08
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

 • Halil

  Baymak kombimle alakalı uzun süredir sorun yaşıyordum. Kombiyi alırken ciddi bir para ödedim. Bu yüzden, onarım işlemleri için ekstra para ödemek istemiyordum. Sorunun kaynağının tespit edilmesi adına Baymak servis Ataşehir ile temas kurdum. Baymak servis Ataşehir; evime gelerek kombiyi inceledi. Sonuç olarak, sorunun tesisat su basıncında olduğu tespit edildi.
  Servis çalışanları; tesisat su basıncının ne kadar olması gerektiği hakkında bana faydalı bilgiler verdi. Buna göre, kombiye tesisattan gelen suyun basıncının ortalama 1.5 bar olması gerekiyormuş. Buna ek olarak, benim kombimde yaklaşık bir su bardağı su; tesisattan dışarıya sızmış. Bu yüzden, kombide yetersiz su basıncı arızası ortaya çıkmış.

 • Volkan

  Baymak marka kombi almakla çok doğru karar vermişim! Bunu servis hizmetlerinin kusursuz olduğunu gördükten sonra bir kez daha anladım. Kombimiz, E02 hata kodunu vermişti. Bunun üzerine vakit kaybetmeden Baymak servis Ataşehir numarasını aradım.
  Baymak servis Ataşehir; eşanjörün içine pislik kaçtığını söyledi. Temizleme işlemleri için benden 100 TL gibi uygun bir ücret talep ettiler. Servis çalışanları, temizleme işlemini orjinal temizlik malzemeleriyle gerçekleştirdi. Suların kireçli olmasından dolayı yaşanması muhtemel olan bu arızaya bu kadar profesyonel bir şekilde yaklaşılması çok hoşuma gitti. Garanti süremin geçmesine rağmen bu kadar uygun bir ücretle bu arızanın giderilmesinden ekstra memnunum. Bir başka deyişle, Baymak servisi, müşteriden para almak için ekstra çaba göstermiyor!

 • Fuat

  Kombi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Baymak marka kombi modelini satın aldık. Özellikle kaliteli bir marka olması bizi daha çok bu yola doğru itmişti. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde kusursuz bir performans ortaya çıkarırken bir müddet sonra ısıtma konusunda eski performansını aratmaya başlamıştı. Bu konuyu acil bir şekilde çözüme kavuşturmak için vakit kaybetmeden konunun uzman ismi olan Baymak Servis Ataşehir İçerenköy adresine ulaştık. Servis kısa incelemenin sonrasında performans sorununu çözerek kombiyi bize teslim etti. Bu şekilde soğuk aylarda karşımıza çıkan bu sorundan servisin yardımı sayesinde çok kısa bir süre içinde kurtulmuş olduk.

 • Ender

  Baymak kombimden uzun yıllardır kullanmama rağmen hiçbir şikayetim yoktu. Garantisi çok önce biten kombim geçen hafta çalıştığı halde petekleri ısıtmamaya ve sıcak su akıtmamaya başladı. Baymak Servis Ataşehir şubesine durumu bildirmem üzerine yarım saat içerisinde gelen ekip blokaj arızasından kaynaklandığını söylediler ve kombimi 1 saat içerisinde tamir ederek özellikle sıcak su problemimi çözdüler.

 • Enver

  Memnuniyetle kullandığım Baymak kombim geçen ay birdenbire su akıtmaya başladı. Su basıncının da düşük olduğunu fark etmemle Baymak Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Gün içerisinde gelen ekip ısıtma devresinde bulunan ntc sensörünün arızalandığını belirterek sensörden kaynaklanan arızayı giderdiler. Ayrıa problemimi bir saat gibi bir süre içerisinde çözdüler.

 • Sercan

  Geçtiğimiz yıl bozulan kombimizin arızasının ne olduğunu o kadar uğraşmamıza rağmen anlayamadık. Ancak Baymak servis ataşehir ile irtibata geçer geçmez sorunumuzu çözdüler. Güler yüzlü ve samimi profesyonel ekiplerinden çok memnun kaldık. Kombinizle alakalı en ufak bir sorunu dahi büyük bir titizlikle çözerek sizlere yepyeni bir hizmet teslim ediyorlar.

 • Sayıl

  Kombimizde yer alan tuşlarda bir takılma meydana geldi ve ne yapmamız gerektiğini internetten araştırdık. Ancak sunulan çözümlerin hiçbiri ne yazık ki bizi sonuca ulaştırmadı. En kaliteli ve en titiz şekilde Baymak servis Ataşehir ağından hizmet alabileceğimizi düşünerek hemen aradık. Açık adresimizi öğrenir öğrenmez geldiler ve arıza giderildi.

 • Ozan

  Kışa girmeden önce bir an evvel kombimizin bakımını yaptırmak istedik. Kendimiz uğraşmak ve yanlış yönlendirmeler yapmak yerine Baymak servis Ataşehir ile iletişime geçerek kendilerinden bilgi almak istedik. Ancak bilgi vermekle kalmayıp tüm bakımı kısa sürede bize gelerek yaptılar ve hizmetlerinden son derece memnun kaldık. Mutlaka tavsiye ederim.

 • Mustafa

  Baymak kombimden uzun yıllardır kullanmama rağmen hiçbir şikayetim yoktu. Garantisi epey önce biten kombim geçen hafta çalıştığı halde petekleri ısıtmamaya ve sıcak su akıtmamaya başladı. Baymak Servis Ataşehir şubesine durumu bildirmem üzerine gün çerisinde gelen ekip blokaj arızası diye adlandırılan arızadan kaynaklandığını söyleyerek kombimi 1 saat içerisinde tamir ettiler.

 • Ayşe

  Birkaç sene önce aldığımız Baymak kombiyi bir ay öncesine kadar hiç sorun yaşamadan kullandık. Ancak bir anda E02 arızası verdi ve suyu ısıtmada sıkıntı çıkarttı. Önce tanıdık tavsiyesiyle rastgele bir tamirci çağırdık, yüksek bir fiyata parçayı değiştirip gitti. Tamircinin gidişinin arkasından 1 hafta geçmeden kombimiz arızalandı. Biz de internetten Baymak Servis Ataşehir’i bulduk. Bilgili ve deneyimli teknik ekiple birlikte bizlere uygun fiyata kalıcı bir tamirat gerçekleştirdiler

 • Burçak

  Evimde bebeğim olduğu için havalar bu aralar bir soğuk bir sıcak olması sebebi ile birkaç haftadır evde kombiyi yakmaya başladık. Evin ısısına bu kadar dikkat ettiğim bir dönemde Baymak markasına ait kombimin geçen hafta petekleri ısıtmamaya başladığını fark ettim. Bunun üzerine Baymak Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçerek problemden ve durumun aciliyetinden bahsetmem üzerine gün içerisinde gelen ekip hemen problemi profesyonellikle çözdüler.

 • 1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili BAYMAK Servisi

  […] Baymak Servis Ataşehir ailesi bu sektörü domine etmeye devam ediyor ve ürün kullanıcılarının neye ihtiyacı […]

 • Murat

  Evimde yaklaşık olarak 10 senedir Baymak marka kombi kullanıyorum. 10 seneden beridir de hiçbir arızası ile karşılaşmadığım kombim geçtiğimiz hafta E04 isimli arıza kodunu verdi.. İnternetten arama yapınca kesinlikle kullanıcı müdahelesi yapılmaması gerektiği yazıyordu. Ben de yakınımda bulunan Baymak Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip gaz sisteminde bir arıza tespit edip, kısa süre içerisinde de sorunu çözdü.

 • Ataşehir’in Her Noktasına Aynı Gün BAYMAK Servis

  […] ve güvenli yapmasının yanında ekonomik anlamda zorlamayan bir teknik servise ihtiyacı oluyor. Baymak Servis Ataşehir yılların vermiş olduğu deneyimle kombinizde meydana gelen arızyaı çok kısa süre […]

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR