İstanbul

Baymak Servis Şişli

Şişli Baymak Servisi
ADRES :Evrenoszade Sk. 83/B
Feriköy
34377 Şişli/İstanbul
NUMARA :0850 495 08 57
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Baymak Servis Şişli

3 Yorum

 • Reply
  Mehmet

  Kiracı olarak oturmakta olduğum evde Baymak marka kombim F1 arızası verdi. Ben de ev sahibime durumu bildirdim. Ev sahibim de Baymak Servis Şişli şubesi ile iletişime geçti. Gelen ekip devir daim motorunda arıza olduğunu söyleyip kombiyi götürdü. Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra tamir edilmiş olarak kombiyi teslim eden ekibi gönül rahatlığıyla öneriyorum.

 • Reply
  Ayşe

  Senelerden beridir kusursuz bir performans sergileyen Baymak marka kombim yakın zamanda E130 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Konu hakkında hiçbir bilgim olmadığından vakit kaybetmeden Baymak Servis Şişli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis yetkilileri sorunun bacadan kaynaklandığını söyleyip, çok kısa süre içerisinde arızayı gidermiş oldu. Kendilerine ilgili ve porfesyonel hizmetten dolayı teşekkür ederim.

 • Reply
  Ayhan

  Şişli ilçesinde bulunan dijital reklam ajansında Baymak marka kombi kullanıyoruz. Şu ana kadar hiçbir sorunu ile karşılaşmadık. Bana göre bunun en büyük nedeni de periyodik bakımını hiç aksatmadan yaptırmamızdır. Bakımını her sene düzenli olarak Baymak Servis Şişli şubesinde yaptırırım. Bu sene de aynı tercihi yaptık ve kendileri gerçekten işlerinde uzman bir ekipten oluşuyor. Kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır