Baymak Servis Şişli

Şişli Baymak Servisi
ADRES :Evrenoszade Sk. 83/B
Feriköy
34377 Şişli/İstanbul
NUMARA :0850 495 08 57
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Baymak Servis Şişli

“Baymak Servis Şişli” üzerine 5 yorum

 1. Kiracı olarak oturmakta olduğum evde Baymak marka kombim F1 arızası verdi. Ben de ev sahibime durumu bildirdim. Ev sahibim de Baymak Servis Şişli şubesi ile iletişime geçti. Gelen ekip devir daim motorunda arıza olduğunu söyleyip kombiyi götürdü. Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra tamir edilmiş olarak kombiyi teslim eden ekibi gönül rahatlığıyla öneriyorum.

  Yanıtla
 2. Senelerden beridir kusursuz bir performans sergileyen Baymak marka kombim yakın zamanda E130 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Konu hakkında hiçbir bilgim olmadığından vakit kaybetmeden Baymak Servis Şişli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis yetkilileri sorunun bacadan kaynaklandığını söyleyip, çok kısa süre içerisinde arızayı gidermiş oldu. Kendilerine ilgili ve porfesyonel hizmetten dolayı teşekkür ederim.

  Yanıtla
 3. Şişli ilçesinde bulunan dijital reklam ajansında Baymak marka kombi kullanıyoruz. Şu ana kadar hiçbir sorunu ile karşılaşmadık. Bana göre bunun en büyük nedeni de periyodik bakımını hiç aksatmadan yaptırmamızdır. Bakımını her sene düzenli olarak Baymak Servis Şişli şubesinde yaptırırım. Bu sene de aynı tercihi yaptık ve kendileri gerçekten işlerinde uzman bir ekipten oluşuyor. Kendilerine teşekkür ederim.

  Yanıtla
 4. Baymak marka kombim sorunsuz bir şekilde çalışırken bir anda musluklardan sıcak su gelmediğini fark ettim. Bu tek başıma çözebileceğim bir sorun tabii ki değil. Hatta eşimle birlikte de baktık fakat profesyonel bir desteğe ihtiyacımız olduğu kesindi. Şişli’de faaliyetlerine devam eden firmalar arasından Baymak servis ekiplerini seçtim. Yorumları gayet iyiydi ve güven veriyordu.
  Aynı gün eve kadar geldiler ve sorunu çözmeleri de hiç zor olmadı. Eğer kombileriniz ile ilgili bir şikayetiniz varsa sizler de tereddüt etmeden bu firmayı tercih edebilirsiniz. Ne kadar güvenilir ve özel bir firma olduklarını anlamanız da eminim uzun sürmeyecektir.

  Yanıtla
 5. Baymak kombimde sürekli olarak arıza hataları alıyorum. Kendim çeşitli çözümler alsamda son olarak başıma gelen arıza ile birlikte artık baş edemez oldum. Teknik servise başvurma zamanı geldi diyerek Baymak’ın Şişli Teknik Servisini arayarak kombide görünün arıza kodunu söyledim E80 olarak görünen bu arızada kombiye müdahale etmemek gerekiyormuş ve akşam geleceklermiş. Akşam olduğunda geldiklerinde elektronik karta sorun olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylediler. Değişimi yaptıktan sonra hata kodu ortadan kayboldu bu olayın üstünden üç ay geçti ve hiç kombi arızaları ile uğraşmadım.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com