Baymak Servis Bakırköy

Bakırköy Baymak Servisi
ADRES :Vişneli Sk. 11-1
Şenlikköy
34153 Bakırköy/İstanbul
NUMARA :0850 259 98 27
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

Bakırköy Baymak Servisi

Baymak Servis Bakırköy

“Baymak Servis Bakırköy” üzerine 4 yorum

  1. Çok uzun seneler önce oturduğumuz mahalleye doğalgaz hattı geldiğinde hemen apartmanımıza bağlattığımızı hatırlıyorum. O dönemler de televizyonda oldukça popüler bir reklamı olan Baymak marka kombi satın almıştık. Şu zamana kadar geçen süreçte hiçbir sorunla karşılaşmamıştık. Fakat yakın zamanda kombimize baktığımızda ledi yanıp sönüyor, arıza verdiği anlaşılıyordu. Ben de Baymak Servis Bakırköy şubesini aradım. Gelen ekip sensörde arıza olduğun belirtip kısa süre içerisinde tamirini gerçekleştirdi ve arıza giderilmiş oldu.

  2. Evlendiğimden beri evimde memnuniyetle kullandığım ve herkese de tavsiye ettiğim Baymak markasına ait kombim geçen hafta ne petekleri ısıtmamasını geçtim ama sıcak su da sağlayamadı. Birkaç kere açıp kapama şansımı denediysem de olmayınca daha fazla kurcalamamak için Baymak Servis Bakırköy şubesi ile iletişime geçerek servis desteği istedim. Gelen ekip ateşleme arızasından kaynaklanan sorunu ve mağduriyetimi giderdiler.

  3. 2015 senesinde satın almış olduğum Baymak marka kombim, satın almış olduğum zamandan bu yana sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz günlerde E110 nolu hata kodunu verdi. Ben de internet üzerinden araştırma yaparak Baymak Servis Bakırköy şubesine ulaştım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi termostatta bir arıza olduğun belirtip, termostat değişimi yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

  4. Kombi tercihimi Baymak markasından yana yaptığım için kendimi şansı hissediyorum. Düzenli bakım hizmeti ile birlikte üründen uzun yıllar verim alacağım ve değiştirmeyi de düşünmüyorum. Tabi bunu yaparken kaliteli bir Baymak servis ekibine rast gelmek gerekiyor. Bakırköy’de hizmet veren servis ekipleri taleplerime hızlı ve profesyonel bir şekilde yanıt veriyor ve gayet memnunum.
    Henüz tanışmamış olabilirsiniz ancak sorun yaşadığınızda hiç tereddüt etmeden bu firmayı arayabilirsiniz. Ne kadar kaliteli bir ekip olduklarını ve nasıl iş yaptıklarını sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Gerçekten profesyonel bir ekip ve herkese bu firmayı tavsiye etmeye gayret gösteriyorum.

Yorumlar kapalı.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com