İstanbul

Baymak Servis Bakırköy

Bakırköy Baymak Servisi
ADRES :Vişneli Sk. 11-1
Şenlikköy
34153 Bakırköy/İstanbul
NUMARA :0216 459 18 28
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Baymak Servis Bakırköy

5 Yorum

 • Reply
  Fatma

  Çok uzun seneler önce oturduğumuz mahalleye doğalgaz hattı geldiğinde hemen apartmanımıza bağlattığımızı hatırlıyorum. O dönemler de televizyonda oldukça popüler bir reklamı olan Baymak marka kombi satın almıştık. Şu zamana kadar geçen süreçte hiçbir sorunla karşılaşmamıştık. Fakat yakın zamanda kombimize baktığımızda ledi yanıp sönüyor, arıza verdiği anlaşılıyordu. Ben de Baymak Servis Bakırköy şubesini aradım. Gelen ekip sensörde arıza olduğun belirtip kısa süre içerisinde tamirini gerçekleştirdi ve arıza giderilmiş oldu.

 • Reply
  Seçil

  Evlendiğimden beri evimde memnuniyetle kullandığım ve herkese de tavsiye ettiğim Baymak markasına ait kombim geçen hafta ne petekleri ısıtmamasını geçtim ama sıcak su da sağlayamadı. Birkaç kere açıp kapama şansımı denediysem de olmayınca daha fazla kurcalamamak için Baymak Servis Bakırköy şubesi ile iletişime geçerek servis desteği istedim. Gelen ekip ateşleme arızasından kaynaklanan sorunu ve mağduriyetimi giderdiler.

 • Reply
  Bakırköy Baymak Kombi Tamir Servisi | Celal Yurtcu

  […] Baymak Servis Bakırköy ekipleri kısa sürede sorunu çözdü ve güler yüzlü ekibi ile işleri kusursuz bir şekilde […]

 • Reply
  Zaim

  2015 senesinde satın almış olduğum Baymak marka kombim, satın almış olduğum zamandan bu yana sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz günlerde E110 nolu hata kodunu verdi. Ben de internet üzerinden araştırma yaparak Baymak Servis Bakırköy şubesine ulaştım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi termostatta bir arıza olduğun belirtip, termostat değişimi yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

 • Reply
  Suat

  Kombi tercihimi Baymak markasından yana yaptığım için kendimi şansı hissediyorum. Düzenli bakım hizmeti ile birlikte üründen uzun yıllar verim alacağım ve değiştirmeyi de düşünmüyorum. Tabi bunu yaparken kaliteli bir Baymak servis ekibine rast gelmek gerekiyor. Bakırköy’de hizmet veren servis ekipleri taleplerime hızlı ve profesyonel bir şekilde yanıt veriyor ve gayet memnunum.
  Henüz tanışmamış olabilirsiniz ancak sorun yaşadığınızda hiç tereddüt etmeden bu firmayı arayabilirsiniz. Ne kadar kaliteli bir ekip olduklarını ve nasıl iş yaptıklarını sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Gerçekten profesyonel bir ekip ve herkese bu firmayı tavsiye etmeye gayret gösteriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR