Baymak Servis Gebze

Baymak markası, kombi sektöründe Türkiye’deki lider firmalardan birisidir. Üretmiş olduğu kombilerle birçok ailenin kombi satın alırken seçeneklerinin arasında ilk sırada yer alır. Ancak ne yazık ki kombiler de her elektronik eşya gibi bazen kullanıcı kaynaklı bazense kullanım ömrü göz önüne alındığında bir takım arızlar ile karşılaşabilir.

Baymak Servis Gebze

Bu noktada düzgün bir teknik servis bulmak gerçekten de zordur. Hatta insanlar teknik servis konusunda ne yazık ki kötü bir ön yargıya sahiptir. İşte Baymak Servis Gebze tüm bu ön yargıları yıkmak için Kocaeli’nin Gebze ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte, birçok müşteriye kaliteli ve düzgün hizmet vermektedir. Sürekli kendini geliştiren, yeniliğe açık, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla bugüne dek sayısız müşteriye hizmet vermiş olan firma, birçok müşteriden olumlu geri dönüş almıştır.

Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrası da müşterilere teknik destekte bulunmaktadır. Ayrıca tamiratını veya parça değişimi yaptığı kombilerinize 1 yıl süreyle garanti verir. Bunun yanında sürdürmekte olduğu uygun fiyat politikasıyla müşterilerinin cebini de düşünür. Eğer sizin de bir kombiniz arızalandıysa hiç düşünmeden bizi tercih edebilirsiniz.


Gebze Baymak Servisi 
ADRES :735. Sk. No:35
Mustafapaşa
41400 Gebze/Kocaeli
NUMARA :0850 259 87 96
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Gebze” üzerine 6 yorum

 1. Evimde bebeğim olduğu için havalar ısınmasına rağmen hala evde kombiyi yakıyoruz. Evin ısısına bu kadar dikkat ettiğim bir dönemde Baymak kombim geçen hafta petekleri ısıtmamaya başladı. Bunun üzerine Baymak Servis Gebze şubesi ile iletişime geçerek problemden ve durumun aciliyetinden bahsetmem üzerine gün içerisinde gelen ekip hemen problemi profesyonellikle çözdüler.

  Yanıtla
 2. Yıllardır kullanmakta olduğum Baymak kombim hiçbir arıza çıkarmadığı için herkese öneriyordum. Fakat apartmanımızdaki sigorta probleminden dolayı elektrikler de sık sık gittikten sonra kombim çalışmamaya başladı. Bunun üzerine Baymak Servis Gebze şubesini arayarak durumu bildirdim. Gelen ekip arızanın elektrik kaynaklı olduğunu söylemelerine rağmen kombimin elektriksel kaynaklı problemini hallederek benden tam not aldılar.

  Yanıtla
 3. Cam kenarında duran Baymak marka kombimin geçen gün su akıtmaya başladığını fark ettim. Kombiyi kapattığım halde su damlamaya devam etti. Bunun üzerine Baymak Servis Gebze ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Yarım saat içerisinde hemen gelen ekip kombiye su basarak düşük bar basıncı sebebi ile akan suyu keserek tamir ettiler ve mutfak dolabımın da çöp olmasını engellediler.

  Yanıtla
 4. Çok uzun senelerden beridir evimde Baymak marka kombi kullanıyorum. Yakın zamanda basınç düşürücü olduğu halde kombimin eşanjörü delindi. Ben de Baymak Servis Gebze şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip parça değişimi için yüksek bir meblağ talep etti. Fakat yaptığım araştırmalar sonucu en uygun fiyatın bu olduğunu öğrendim ve değişimi onayladım. Böylelikle kombimin sorunu giderilmiş oldu. Hem uygun fiyatlı, hem de kaliteli hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

  Yanıtla
 5. Gebze ilçesinde bulunan takı atölyemizde Baymak marka kombi kullanıyoruz. Yakın zamanda mutfakta bulunan bulaşık personeli sıcak su sorunu yaşadığını söyledi. Ben de kombiden kaynaklandığını düşünerek Baymak Servis Gebze şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip sıcak su sensöründe arıza olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde sorunumuzu çözdü. Bulaşık personelim de ben de mutluyuz. Kendilerine teşekkür ederim.

  Yanıtla
 6. Baymak marka kombimin kısa süre önce çalışmadığını fark ettim ve daha önce böyle bir sorun ile de karşı karşıya gelmemiştim. Hemen Baymak servis ekiplerini aradım ve kısa süre içerisinde evime kadar geldiler. Gebze’de oturuyorum ve burada servis konusunda sıkıntı yaşayacağımı düşünüyordum ancak yanılmışım. Beni bekletmediler ve aynı gün servis hizmeti almak da fazlasıyla mutlu etti.
  Sizler de herhangi bir sorun yaşadığınızda ve kombiniz ile ilgili şikayetleriniz olduğunda tereddüt etmeden bu ekipten yardım alabilirsiniz. Neden onları tavsiye ettiğimi çok daha iyi anlayacaksınız. Üstelik yüksek rakamlar ödemenize de gerek yok ve bu da gayet önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com