Baymak Servis Çayırova

Baymak Servis Çayırova uzun senelerdir kombi teknik servisi sektöründe hizmet veren işini en doğru ve kaliteli bir şekilde yapan bir firmadır. Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konusunda işinin ehli bir kadroya sahip olan ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için onarımda kullanılan tüm ekipmanların ve yedek parça değişiminde kullanılan tüm yedek parçaların birinci sınıf kalitede olmasına özellikle dikkat eder. Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir.

Var olma amacı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak olan firmamız; cihazlarınıza sizin onayı ile müdahelede bulunmaktadır. Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansısa sahip olacaksınız. Misyonumuz sizleri zor durumda bırakmamak ve vereceğimiz hizmetler sizleri her daim memnun etmektir. Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde bulunan firmamız kombi tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Baymak kombiniz ile ilgili bakım, montaj veya herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz.


Çayırova Baymak Servisi 
ADRES :Filiz Sk. No:1
Şekerpınar
41420 Çayırova/Kocaeli
NUMARA :0850 259 87 62
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Çayırova” üzerine bir yorum

  1. Bu zamana kadar arızalanmayan Baymak markasına ait kombimin geçen ay garantisinin bitmesi üzerine, hissetmiş olacak ki geçen hafta ekranda arıza kodu vererek arızalandığı haberini verdi. Bunun üzerine Baymak Servis Çayırova servisini aradım. Gün içerisinde yönlendirdikleri ekip hemen geldiler ve arızanın yüksek sıcaklık uyarısından ötürü verdiğini söyleyerek sirkülasyon pompasından kaynaklanan arızayı yerinde, profesyonel bir şekilde giderdiler.

Yorumlar kapalı.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com