Baymak Servis Darıca

Yılların vermiş olduğu deneyimle kombinize ait her türlü arıza, bakım, montaj hizmetlerini sağlayan Baymak Servis Darıca siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti Kocaeli Darıca’da vermeye devam ediyor. Her geçen gün kendini geliştiren, yeniliğe açık, alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan kadrosuyla her gün başarısının üzerine başarı ekleyen firmamız siz müşterilerimize en hızlı ve güvenli hizmeti veriyor.

Kombiler kış mevsimi başta olmak üzere günlük hayatı kolaylaştıran cihazların başında geliyor. Ancak herhangi bir nedenden dolayı arızalanması kullanıcılar için büyük kayıplara neden olabiliyor. Bu yüzden kullanıcıların işini hızlı ve güvenli yapmasının yanında ekonomik anlamda zorlamayan bir teknik servise ihtiyacı oluyor. Firma olarak yılların vermiş olduğu deneyimle kombinizde meydana gelen arızayı çok kısa süre içerisinde tespit edim, arızaya en uygun çözümü sağlıyoruz.

Sadece hizmetten önce değil, hizmet sonrasında da siz değerli müşterilerimize teknik destek sağlayan firmamız parça değişimi ya da yaptığı tamir sonunda 1 yıl süreyle garanti de veriyor. Eğer sizin de Baymak marka kombinizin ait bakım, onarım veya montaj hizmetlerine ihtiyacı varsa bizlere ulaşabilirsiniz.


Darıca Baymak Servisi 
ADRES :Mavi Sk. No:12
Osman Gazi
41700 Darıca/Kocaeli
NUMARA :0850 259 87 46
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Darıca” üzerine 4 yorum

  1. Yıllardır kullandığım Baymak kombim hiçbir arıza çıkarmadığı için kullanmaya devam ediyordum. Apartmanımızdaki sigorta probleminden dolayı elektrikler de sık sık gittikten sonra kombim çalışmamaya başladı. Bunun üzerine Baymak Servis Darıca şubesini arayarak durumu bildirdim. Gelen ekip arızanın elektrik kaynaklı olduğunu ve elektrikçi gerektiğini söyleyerek gittiler. Kombi arızalandığı halde yapamadıkları için başka yere topu atan bu servisi asla önermiyorum.

  2. Evimde bebeğim olduğu için sıcak su benim için çok önemli. Suyun ısısına bu kadar dikkat ettiğim bir dönemde Baymak kombim geçen hafta sıcak su akıtmamaya başladı. Bunun üzerine Baymak Servis Darıca şubesi ile iletişime geçerek problemden ve durumun aciliyetinden bahsetmem üzerine gün içerisinde gelen ekip hemen problemi profesyonellikle çözdüler.

  3. Evlendiğimden beri evimde memnuniyetle kullandığım ve herkese de tavsiye ettiğim çok dayanıklı Baymak markasına ait kombimin geçenlerde sıcak su girişi mi bozuldu bilmiyorum kombimden sıcak su gelmedi. Birkaç kere açıp kapama şansımı denediysem de olmayınca daha fazla kurcalamamak için Baymak Servis Darıca şubesi ile iletişime geçerek servis desteği istedim. Gelen ekip ateşleme arızasından kaynaklanan sorunu ve mağduriyetimi giderdiler.

  4. Çok uzun seneler önce kombi alırken uzun uzun araştırmalar yapıp, bize en uygun markanın Baymak olduğuna karar vermiştik. İlk birkaç sene hiçbir sorun yaşamasam da sonra neredeyse her sene bir arızası ile karşılaştık. Bu sene de kombimiz E80 arızası verdi. Her arızasında olduğu gibi bu arızada da Baymak Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip bu sefer anakartta sorun olduğumu söyleyip anakartın tamirini yaptılar ve sorunum ortadan kalkmış oldu.

Yorumlar kapalı.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com