Baymak Servis Çekmeköy

Kombiler özellikle kış ayları başta olmak üzere insan hayatına olumlu yönde birçok katkı sağlamaktadır. Kombinin çalışmaması veya devreye girememesi, insan hayatına olumlu yönde olan katkılarını birden tersi yönüne çevirir. Bununla birlikte kullanıcı hem zamanından hem de maddi yönden zarara uğrar.

Öncelikle kombinizde çok sık sorun yaşamamak için mutlaka her sene yapılması gereken periyodik bakımlarını asla akastmamalısınız. Baymak Servis Çekmeköy olarak siz değerli müşterilerimizin kombi bakım, kombi arıza ve kombi montaj işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İşinin uzmanı teknisyenlerden oluşan kadromuz her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte, siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en doğru çözümü sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. Bunun yanında kaliteli hizmet karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla müşterileri dostu olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizi düşünmektedir. Sorunlarına en kısa sürede en doğru çözümü sunmaktadır. Sizin de Baymak marka kombinizde bir arıza meydana geldiyse bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında kombi bakımı veya kombi montajı için de uzman kadromuzla sizleri bekliyoruz.


FİRMA : ANALİZ TEKNİK SERVİS
ADRES : GÜNGÖRENMAH. DİYAR SOK. NO:2/A ÇEKMEKÖY /İSTANBUL
NUMARA : 0216 566 66 66
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Çekmeköy” üzerine 7 yorum

 1. Uzun zaman önce aldığım kombimi severek kullanıyordum. Ancak, yaklaşık on gün önce kombimin ısıtmadığını fark ettim. Açıkçası çok üzüldüm. Çünkü, ilk defa böyle bir sorun yaşıyorum. Sorunun çözülmesi adına Baymak servis Çekmeköy ile iletişime geçtim.
  Baymak servis Çekmeköy; evime gelerek kombimi inceledi. Sonuç olarak, telaşlanmama gerek olan hiçbir sorun yokmuş! Sorun tamamen kombinin yaz/ kış modunun doğru olarak ayarlanmamasından kaynaklanıyormuş. Farkında olmadan kombimi yaz modunda kullanıyormuşum. Bu yüzden, kombim yaz modunda olduğu için tesisatı ısıtmıyormuş. Sorunun dakikalar içerisinde çözülmesini sağladıkları için Baymak servis Çekmeköy’e teşekkürlerimi sunuyorum. Onlar olmasaydı belki de garanti süresi dolmuş ürünümün onarımı için çok fazla para ödemek zorunda kalacaktım.

  Yanıtla
 2. Baymak servis Çekmeköy şubesinden aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım. Apartmanımız için yoğuşmalı üç kombili ısıtma sistemi kurdurmuştuk. Bu noktada, kombi sistemi için anlaşma yapılana kadar her gün Baymak servis Çekmeköy ile irtibat halindeydik. İsteklerimizle ciddi anlamda ilgilendiler.
  Kombi sisteminin kurulmasından sonra bizimle işlerinin kalmadığını ve servis sonrası hizmetlerinin yetersiz olabileceğini düşünmüştüm. Ancak, yanılmışım! Servis sonrasında da kombide sorun olup olmadığına dair devamlı olarak arayıp sordular. Başka firmalardan bu tür hizmetler almaya alışkın olmadığım için şaşırdığımı söyleyebilirim. Hatta, kombimizde sıcak su ayarlaması ile ilgili olarak aklımıza takılan soruları telefonla cevapladılar. Verdikleri cevaplarda da oldukça kibar bir üsluplarının olduğunu ifade etmem gerek!

  Yanıtla
 3. Çevremizden aldığımız tavsiyelere uyarak Baymak marka kombi modelinde karar kıldık. Satın aldığımız Baymak marka kombi modeli ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarırken, sonraki zamanlar içinde ise ısıtma konusunda eskiye nazaran daha düşük bir performans sunuyordu. Bu durum bizim için can sıkıcı bir boyuta geldiğinden dolayı konuyu hemen işin uzmanı Baymak Servis Çekmeköy adresine danışmayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin sonrasında sorunu çözerek kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Servis sayesinde her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlandı. Baymak servisin ilgili ekibi ve hızı gerçekten takdire şayan bir durumdaydı.

  Yanıtla
 4. Çekmeköy’de ikamet ediyoruz ve uzun yıllardan beri kullanmaya devam ettiğimiz kombimiz hiç beklemediğimiz bir anda arıza vermeye başladı. Suyunu ısıtmamaya ve peteklere de ısı göndermemeye başladı. Eşim Baymak servis Çekmeköy şubesine ulaşarak sorundan bahsetti. Hiç vakit kaybetmeden evimize geldiler ve sorunu çözdüler. Bu sağlam ekibe çok teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 5. Baymak marka kombinden sürekli olarak arıza alıyorum daha öncesinde EO1 VE E2 arızalarını almıştım. Sürekli olarak bir usta ile anlaşmam gereği ona yaptırıyordum ve anakartta sorun olduğunu belirtiyordu. Başka bir gözden tavsiye almak ve son sorunu çözdürmek adına Baymak Çekmeköy Servisi ile iletişime geçtim. Bugün yoğun olduklarını ve yarın sabahtan geleceklerini belirtiler Ertesi sabah geldiklerinde kombinin ayarları ile oynandığı ve bu nedenle sorun çıkardığı söylediler. Ayarları tekrar yaptıktan sonra iki haftadır hiç arıza ile karşılaşmadım.

  Yanıtla
 6. Soğuk günlerde kombimin arızalanması beni çok endişelendirmişti. Çekmeköy servisi sayesinde kısa sürede tamir edildi ve evim yeniden sıcacık oldu. Teşekkürler!

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com