Baymak Servis Beşiktaş

Beşiktaş Baymak Servisi
ADRES :Ihlamurdere Cd. 40/A
Türkali
34357 Beşiktaş/İstanbul
NUMARA :0850 446 00 32
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Baymak Servis Beşiktaş

“Baymak Servis Beşiktaş” üzerine 5 yorum

 1. Yaklaşık olarak 10 senedir kullanmakta olduğum Baymak marka kombim yakın zamanda ekranda E22 hata kodunu vermeye başladı. İnternetten arama yapınca kesinlikle kullanıcı müdahelesi yapılmaması gerektiği yazıyordu. Ben de yakınımda bulunan Baymak Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip parametre ayarlarında bir bozukluk olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

  Yanıtla
 2. Her elektronik üründe olduğu gibi kombilerin de bakım yapıldığı taktirde daha uzun ömürlü olduklarının bilincindeyim. Bu sebepten ötürü her sene kombimin bakımlarını asla aksatmam. Bu sene de kombimin periyodik bakımı için Baymak Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip muntazam bir şekilde kombimin bakımını yapıp gittiler. Kendilerine teşekkür ederim. Kombi bakımı yapmayı düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  Yanıtla
 3. Uzun zamandır evimde kullanmakta olduğum Baymak marka kombim gün içinde defalarca kendi kendine kapanmaya başladı. Bundan dolayı hiçbir şekilde bir insanın kombiden alması gereken verimi alamadım. Ben de iş arkadaşımın önerisi üzerine Baymak Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip küçük bir iki işlem uygulayarak kombinin sorununu kısa süre içerisinde çözdü.

  Yanıtla
 4. Ateşleme yapmayan Baymak marka kombim için Beşiktaş’ta hizmetlerine devam eden Baymak servis ekiplerini aradım. Bu firmaya da komşularımın tavsiyesi ile ulaştım ve yorumlara baktığımda kullanıcıların ne kadar çok memnun olduğunu fark ettim. İşte bu memnuniyet beni de firmaya daha yakın hale getirdi.
  Evime kısa süre içerisinde gelerek ürünü kontrol ettiler ve sorunu da en hızlı şekilde çözdüler. Ne kadar ödediğimi merak ediyorsanız emin olun çok ama çok düşük bir rakam ödedim. Şu an kombim sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve herhangi bir sorun yaşadığımda saat kaç olursa olsun arayabileceğimi söylediler. Gerçekten ilgili ve fazlasıyla profesyonel bir ekip.

  Yanıtla
 5. Son günlerde sürekli olarak elektiriklerim gitmeye başladı ve bazı elektronik ürünlerim çalışmıyordu. Baymak marka kombimde ise E97 kodlu bir arıza olduğu yazmaya başladı. Elektrikler normale döndüğünde de sorun devam etti ve bunun üzerine Baymak Beşiktaş Teknik Servisini arayarak yardımda bulunulmasını istedim. Teknik Servis oldukça ilgili bir biçimde beni dinledi ve elemanlarının gün içinde kontrol için geleceğini söyledi. Akşama yakın bir saatte teknik servisçiler gelerek kombinin arızasını çözümlemek için uğraştılar. Bir kaç anlamadığım işlem yaptıktan sonra kombiliyi resetlediler ve sorun çözülmüştür. Ancak kronik bir sorun olması halinde tekrar iletişime geçmemi istediler. Bir aylık bir sürede herhangi bir sorun almıyorum.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com