İstanbul

Baymak Servis Beşiktaş

Beşiktaş Baymak Servisi
ADRES :Ihlamurdere Cd. 40/A
Türkali
34357 Beşiktaş/İstanbul
NUMARA :0850 446 00 32
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Baymak Servis Beşiktaş

3 Yorum

 • Reply
  Buray

  Yaklaşık olarak 10 senedir kullanmakta olduğum Baymak marka kombim yakın zamanda ekranda E22 hata kodunu vermeye başladı. İnternetten arama yapınca kesinlikle kullanıcı müdahelesi yapılmaması gerektiği yazıyordu. Ben de yakınımda bulunan Baymak Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip parametre ayarlarında bir bozukluk olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

 • Reply
  Serhat

  Her elektronik üründe olduğu gibi kombilerin de bakım yapıldığı taktirde daha uzun ömürlü olduklarının bilincindeyim. Bu sebepten ötürü her sene kombimin bakımlarını asla aksatmam. Bu sene de kombimin periyodik bakımı için Baymak Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip muntazam bir şekilde kombimin bakımını yapıp gittiler. Kendilerine teşekkür ederim. Kombi bakımı yapmayı düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • Reply
  Emre

  Uzun zamandır evimde kullanmakta olduğum Baymak marka kombim gün içinde defalarca kendi kendine kapanmaya başladı. Bundan dolayı hiçbir şekilde bir insanın kombiden alması gereken verimi alamadım. Ben de iş arkadaşımın önerisi üzerine Baymak Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip küçük bir iki işlem uygulayarak kombinin sorununu kısa süre içerisinde çözdü.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır