Baymak Servis Ümraniye

Baymak Servis Ümraniye, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Baymak markalı kombi, klima, su ısıtıcıları ve diğer ev aletlerinin bakım ve onarım hizmetlerini sunan profesyonel bir servistir. Baymak ürünlerinizin verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için güncel teknik bilgilerle donanmış deneyimli teknisyen kadrosuna sahiptir. Evinizin konforunu ve güvenliğini ön planda tutan Baymak Servis Ümraniye, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefler.

Baymak Servis Ümraniye

Servisimiz, Baymak kombi sistemlerinin yanı sıra klima ve su ısıtıcıları gibi cihazların da bakımını yapmaktadır. Ümraniye ve çevresinde hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunan firmamız, arızalı cihazlarınızı en kısa sürede ilk günkü performansına kavuşturmayı amaçlar. Rutin bakım ve acil durum onarımları için 7/24 açık çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Baymak Servis Ümraniye olarak, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli olarak eğitim programlarımızı güncelliyor ve teknisyenlerimizin alanındaki son teknolojilerle donanmasını sağlıyoruz. Servisimiz, orijinal yedek parça kullanımı ve işçilik garantisi ile standartların üzerinde bir servis deneyimi sunar. Evinizde veya iş yerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü Baymak ürünü sorununda güvenilir bir çözüm ortağı olmaya hazırız.

Baymak Servis Ümraniye

Baymak Servis Ümraniye İletişim:

FİRMA :MEVSİM TEKNİK
ADRES :Çakmak mah. İkbal cad. Gemlik sok. No: 9 Ümraniye /istanbul
NUMARA :444 54 31
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Ümraniye” üzerine 10 yorum

 1. İki çocuğu olan birisi olarak kombinin varlığı, bizim aile adına çok önem taşıyor! Kombide yaşadığımız sorundan dolayı kısa süre içerisinde Baymak servis Ümraniye adresine başvurduk. Baymak servis Ümraniye; kombide yapmış olduğu incelemeler sonucunda kullanıcı hatasından kaynaklı bir sorun olduğunu tespit etti. Buna göre, gaz vanası kapalı iken kombi çalıştırılmış. Açıkçası, bilerek yaptığımız bir şey değildi!
  Baymak servis çalışanları, gaz vanasının kapatılmasının sorun teşkil ettiğini belirttiler. Gerekli düzeltmeyi yaparak ve resetlemeyle sorunu kısa zamanda hallettiler. Ancak, işleri bittikten sonra vermiş oldukları tavsiyeleri bir köşeye not ettim. Kombinin çalıştırılmasından hemen önce gaz vanasının mutlaka açılması gerekiyormuş. Bilhassa, evden uzun süreli ayrılıp geri dönecekseniz buna dikkat edin dediler!

  Yanıtla
 2. Yeni evli çift olarak kombi tercihimizi Baymak’tan yana yaptık. Verdiğimiz kararın ne kadar doğru olduğunu aldığımız servis hizmetlerinden sonra tekrar anlıyoruz! Kombimizin hiçbir sorunu olmadığı halde çalışmamasından dolayı vakit kaybetmeden Baymak servis Ümraniye ile iletişime geçtik.
  Baymak servis Ümraniye; evimize gelerek arızayı kısa zamanda çözdü. Meğerse sorun bizden kaynaklanıyormuş. Kombiyi gaz vanası kapalı iken çalıştırmışız. Gaz vanasını tatile gittiğimiz için kapatmıştık. Kombiyi çalıştırmadan önce gaz vanasını açmadığımız için bu sorun yaşanmış. Yaptığımız bu hatadan dolayı bizlere oldukça samimi ve duyarlı bir şekilde davranan, hatamızı açıklayan ve servis ücreti almayan Baymak servis Ümraniye çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz! Başka markalardan aynı hassasiyeti hiçbir zaman göremedik!

  Yanıtla
 3. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde bizim için en doğru ürünün Baymak marka bir kombi modeli olduğunu anladık. Satın aldığımız cihaz ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarırken bir süre geçtikten sonra eski verimini aratmaya başlamıştı. Bu sorun bizim için gitgide can sıkıcı bir hale geldiğinden dolayı daha fazla zaman kaybetmeden soluğu Baymak Servis Ümraniye Atakent adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin sonrasında performanstan kaynaklı sorunu çözerek kombiyi bize teslim etti. Bu sayede soğuk kış günlerinde bu sorundan servis ekibi sayesinde çok basit bir şekilde kurtulmuş olduk.

  Yanıtla
 4. Bu zamana kadar arızalanmayan Baymak marka kombimin geçen ay garantisinin bitmesi üzerine, hissetmiş olacak ki geçen hafta ekranda arıza kodu vererek arızalandığı haberini verince Baymak Servis Ümraniye servisini aradım. Gün içerisinde yönlendirdikleri ekip arızanın yüksek sıcaklık uyarısından ötürü verdiğini söyleyerek sirkülasyon pompasından kaynaklanan arızayı yerinde ve profesyonel bir şekilde giderdiler.

  Yanıtla
 5. Evlendiğimden beri evimde memnuniyetle kullandığım ve herkese de tavsiye ettiğim çok dayanıklı Baymak marka kombim geçen sıcak su sağlayamadı. Birkaç kere açıp kapama şansımı denediysem de olmayınca daha fazla kurcalamamak için Baymak Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçerek servis desteği istedim. Gelen ekip ateşleme arızasından kaynaklanan sorunu ve mağduriyetimi giderdiler.

  Yanıtla
 6. 3 gün önce gece kombimin sıcak su düğmesi açık olmasına ve kombim de çalışıyor gözükmesine rağmen 2 saat boyunca hiç sıcak suyun gelmediğini fark edince Baymak Servis Ümraniye şubesini arayarak arıza durumunu bildirdim. Gelen ekip emniyet termostatının arızalandığını söyleyerek, termostat değişimi ile kombimin problemini hemen profesyonelce çözdüler.

  Yanıtla
 7. Herkes gibi biz de evimize kombi alırken uzun araştırmalar yapıp hem cebimize uygun hem de kaliteli, bizi üzmeyecek bir kombi almak istiyorduk. Tanıdıklarımızın ısrarla tavsiye etmesi üzerine döneminde çok tercih edilen modelinden aldık. Yıllarca bizi sorunsuz bir şekilde ısıttı. Ancak kışın ortasında petekler ısınmayı bırakmıştı. Kombiye baktığımda ekranda E05 arıza kodu veriyordu. Baymak Servis Ümraniye şubesi bir telefonla ertesi gün evimizdelerdi. Hızlı ve pratik şekilde arızayı giderdiler.

  Yanıtla
 8. Uzun yıllardır kullandığım Baymak markasına ait kombim geçen gün ana ekranında birden bire E10 hatası vermeye başladı. Düzelir diye bir süre beklememe rağmen hata kodu hala ekranda durunca Baymak Servis Ümraniye şubesini arayarak durumu bildirdim. Hemen gün içerisinde 2 saat gibi bir sürede gelen ekip düşük bar basıncı sebebi ile ekranda çıkan hata kodunu tamir ederek giderdiler.

  Yanıtla
 9. Uzun seneler evimde Baymak marka kombi kullanıyorum. Gerçekten fiyat performans olarak önerilecek markaların başında gelir. Fakat yakın zamanda kombim arızalandı ve ben de yakınımda bulunan Baymak Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi kombideki pompanın arızalanmış olduğunu söyledi. Kısa süre içerisinde arızayı gideren ekibin buna karşılık uygun bir fiyat vermesi bizleri ayrıca sevindirdi.

  Yanıtla
 10. Ümraniye’de oturuyorum ve kombimdeki arıza nedeniyle çok üşüdük bir gece. Ertesi gün Baymak servisini aradım, oldukça hızlı bir şekilde geldiler. Elektronik kart değişimi yapılması gerekiyormuş. Servis personeli sorunu çözene kadar ilgili ve sabırlıydılar.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com