Baymak Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden biri olarak, kaliteli ve güvenilir ev aletleri servis hizmetlerine olan ihtiyacı her geçen gün artırmaktadır. Bu bağlamda, Baymak Servis Sultanbeyli şubesi, bölge sakinlerine yüksek standartlarda hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Baymak ürünleriyle yaşayabileceğiniz her türlü sorun, alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Baymak Servis Sultanbeyli

Baymak, kombi, klima, su ısıtıcıları gibi birçok farklı ev aletinde Türkiye’de öncü markalardan biri olarak bilinmektedir. Bu cihazların bakım ve onarımı, özellikle uzun ömürlü kullanım için büyük önem taşımaktadır. Sultanbeyli Baymak Servis merkezimizde, cihazlarınızın yıllık bakımlarını yaptırarak olası arızaların önüne geçebilir ve cihazlarınızı ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığı onarımlarla, cihazlarınızı güvenle kullanmanızı sağlar. Ayrıca, arıza durumlarında hızlı müdahale kapasitemizle, yaşam konforunuzun kesintiye uğramasını minimuma indirgemeyi hedefliyoruz. Baymak Servis Sultanbeyli olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir servis anlayışıyla hareket ediyoruz. Bize ulaşarak, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve hızlı servis avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Baymak Servis Sultanbeyli İletişim:

FİRMA :Ekar Hırd. Paz. ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
ADRES :Akşemsettin Mah. Fatih Bulv. No:496 Sultanbeyli – İSTANBUL
TELEFON NUMARASI :0216 419 21 82
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

“Baymak Servis Sultanbeyli” üzerine 7 yorum

 1. Sultanbeyli’de yaşayan bir insanım. Kombimi Baymak marka olarak almayı tercih etmiştim. Ancak, kombiyi aldığım günden bu yana birçok sorun yaşadım. Sorunların çözülmesi adına Baymak servis Sultanbeyli ile iletişim kurdum.
  Baymak servis Sultanbeyli; kombimdeki sorunun bakım eksikliğinden kaynaklandığını dile getirdi. Buna ek olarak, kısa zamanda kombi bakımı yaparak kombimdeki arızanın giderilmesini sağladılar. Onlara bu konuda teşekkür ediyorum. Ayrıca, kombi bakımının ne kadar önemli olduğu konusunda beni bilgilendirdiler. Tesisat filtresini çıkartarak kirden arındırdılar. Limit sensörünü kontrol ettiler. Yoğuşma su haznesini elden geçirdiler. Yanma odasında bulunan kombi brülörünü temizlediler. Bar basıncını olması gerektiği seviyeye uygun olarak ayarladılar. Onlar olmasaydı kombi bakımının ne kadar önemli olduğunu anlayamayacaktım!

  Yanıtla
 2. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Baymak Novadens Extra markalı kombi satın aldım. En başlarda hiçbir sorun yaşamadan kombiyi kullanıyordum. Ancak, bir süre sonra kombim iki kere arıza verdi. Bu sebepten dolayı, Baymak servis Sultanbeyli ile iletişime geçtim.
  Baymak servis Sultanbeyli çalışanları; evime gelerek mutfak dolabımı kesmem gerektiğini ifade etti. Ancak, bunu neden yapmam gerektiğini onlara sordum. Bana kombinin arızasının giderilmesi için gerekli olduğunu uygun bir dille anlattılar. Sıfır bir kombide bir yıl içerisinde iki kere arıza meydana gelmesinden dolayı oldukça tepkiliydim. Ancak, Baymak kombi servisinin hem duyarlı davranması hem de işlemi garanti kapsamında yapmasından dolayı bu tavrımdan vazgeçtim. Onlara teşekkürü bir borç bilirim.

  Yanıtla
 3. Çevremizin vermiş olduğu tavsiyelere uyarak Baymak marka kombi modelinde karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli ilk zamanlar içinde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde performansında bariz bir şekilde düşüşlerin olduğunu fark ettik. Isıtma konusunda yeterli olmaması kış aylarında bizim için büyük bir sıkıntı oluşturmaya başlamıştı. Bu can sıkan durumdan bir an önce kurtulmak için soluğu Baymak Servis Sultanbeyli adresinde almayı tercih ettik. Servis işinin ehli sayesinde sorunu çok kısa bir süre içinde çözüme bağlayarak kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Servisin varlığı sayesinde her açıdan memnun kaldığımız bir süreç bu şekilde tamamlandı.

  Yanıtla
 4. Kazan içerisinde su durmuyor sızıntı yapıyordu. Bunu önlemek istedik ama yapamadık. Hatta birkaç servis de çağırdık fakat onardıklarını söylediler ve paralarımızı alıp gittiler birkaç günde aynı sorun tekrar ortaya çıkıyordu ve bu sefer yine para istemişlerdi. Fakat Baymak servis Sultanbeyli firması onarım sonrası iki hafta geçmesine rağmen hala sorun çıkarmayacak hizmet sunması ve sonrasında arayıp sorun var mı diye sorması nedeni ile buraya yorum yapma gereği duydum, sizde güvenle firmayı tercih edebilirsiniz.

  Yanıtla
 5. Sultanbeyli bulunan esnaf lokantamızda Baymak marka kombi kullanıyoruz. Yakın zamanda bulaşık personeli sıcak su sorunu yaşadığını söyledi. Ben de kombiden kaynaklandığını düşünerek Baymak Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip sıcak su sensöründe arıza olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde sorunumuzu çözdü. Bulaşık personelim de ben de mutluyuz.

  Yanıtla
 6. Hem yemek yaparken, hem bulaşık yıkarken kullandığımız için hem de hijyene çok fazla dikkat ettiğimiz şu günlerde sıcak su resmen elimiz ayağımız oldu. Geçen gün Baymak markasına ait kombimden sıcak su gelmediğini fark edince kendim biraz uğraşsam da daha fazla bozulmasından korkarak Baymak Servis Sultanbeyli ekibini çağırdım. Gelen ekip sıcak su sensörünün arızasını gidererek sıcak su sıkıntımı hallettiler.

  Yanıtla
 7. Kombimin bakımı için Baymak Servis Sultanbeyliye gittiğimde, ustalar beni oldukça nazik karşıladılar. Kombimin sorunsuz çalışmasını sağladıkları için minnettarım.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com