Baymak Servis Sultanbeyli

Kış mevsimi başta olmak üzere dört mevsim boyunca kullanım alanı olan kombiler bakımları ihmal edildiğinde veya arızalandığında son derece tehlikeli cihazlar haline gelebilir. Bu nedenle her sene kombilerin her sene yapılması gereken periyodik bakımları asla ihmal edilmemelidir. Bu sayede kombilerinizin arızalanma riski düşmesinin yanı sıra performansından da tam olarak faydalanmanız sağlanmaktadır.

Kombilerinizin her sene yapılması gereken periyodik bakımları için biz Baymak Servis Sultanbeyli firmamızı tercih edebilirsiniz. Alanında profesyonelleşen kadromuz aynı gün gelip kombi ve peteklerin bakımını özenle yapmaktadır. Aynı şekilde kombide yaşanan her türden arıza için de uzmanlaşmış kadromuz da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazır. Kombiye ait her türden arıza için talebiniz doğrultusunda adresinize gelinir.

Yerinde arıza tespiti yapılır. Daha sonra küçük bir arıza ise adresinizde tamiri yapılır. Ancak büyük bir arıza ise kombi alınır ve bünyemizde tamiratı veya parça değişimi gerçekleşir. Daha sonra adresinize teslim edilir. Bu servis sonunda siz değerli müşterilerimize 1 yıl süreyle yapılan tamir veya parça değişimi için garanti verilir. Eğer sizin de kombinize ait bir arıza varsa ya da kombinizin bakım ya da montaj gibi ihtiyacı varsa bize ulaşabilirsiniz.


FİRMA : Ekar Hırd. Paz. ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
ADRES : Akşemsettin Mah. Fatih Bulv. No:496 Sultanbeyli – İSTANBUL
TELEFON NUMARASI : 0216 419 21 82
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Sultanbeyli” üzerine 6 yorum

  1. Sultanbeyli’de yaşayan bir insanım. Kombimi Baymak marka olarak almayı tercih etmiştim. Ancak, kombiyi aldığım günden bu yana birçok sorun yaşadım. Sorunların çözülmesi adına Baymak servis Sultanbeyli ile iletişim kurdum.
    Baymak servis Sultanbeyli; kombimdeki sorunun bakım eksikliğinden kaynaklandığını dile getirdi. Buna ek olarak, kısa zamanda kombi bakımı yaparak kombimdeki arızanın giderilmesini sağladılar. Onlara bu konuda teşekkür ediyorum. Ayrıca, kombi bakımının ne kadar önemli olduğu konusunda beni bilgilendirdiler. Tesisat filtresini çıkartarak kirden arındırdılar. Limit sensörünü kontrol ettiler. Yoğuşma su haznesini elden geçirdiler. Yanma odasında bulunan kombi brülörünü temizlediler. Bar basıncını olması gerektiği seviyeye uygun olarak ayarladılar. Onlar olmasaydı kombi bakımının ne kadar önemli olduğunu anlayamayacaktım!

  2. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Baymak Novadens Extra markalı kombi satın aldım. En başlarda hiçbir sorun yaşamadan kombiyi kullanıyordum. Ancak, bir süre sonra kombim iki kere arıza verdi. Bu sebepten dolayı, Baymak servis Sultanbeyli ile iletişime geçtim.
    Baymak servis Sultanbeyli çalışanları; evime gelerek mutfak dolabımı kesmem gerektiğini ifade etti. Ancak, bunu neden yapmam gerektiğini onlara sordum. Bana kombinin arızasının giderilmesi için gerekli olduğunu uygun bir dille anlattılar. Sıfır bir kombide bir yıl içerisinde iki kere arıza meydana gelmesinden dolayı oldukça tepkiliydim. Ancak, Baymak kombi servisinin hem duyarlı davranması hem de işlemi garanti kapsamında yapmasından dolayı bu tavrımdan vazgeçtim. Onlara teşekkürü bir borç bilirim.

  3. Çevremizin vermiş olduğu tavsiyelere uyarak Baymak marka kombi modelinde karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli ilk zamanlar içinde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde performansında bariz bir şekilde düşüşlerin olduğunu fark ettik. Isıtma konusunda yeterli olmaması kış aylarında bizim için büyük bir sıkıntı oluşturmaya başlamıştı. Bu can sıkan durumdan bir an önce kurtulmak için soluğu Baymak Servis Sultanbeyli adresinde almayı tercih ettik. Servis işinin ehli sayesinde sorunu çok kısa bir süre içinde çözüme bağlayarak kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Servisin varlığı sayesinde her açıdan memnun kaldığımız bir süreç bu şekilde tamamlandı.

  4. Kazan içerisinde su durmuyor sızıntı yapıyordu. Bunu önlemek istedik ama yapamadık. Hatta birkaç servis de çağırdık fakat onardıklarını söylediler ve paralarımızı alıp gittiler birkaç günde aynı sorun tekrar ortaya çıkıyordu ve bu sefer yine para istemişlerdi. Fakat Baymak servis Sultanbeyli firması onarım sonrası iki hafta geçmesine rağmen hala sorun çıkarmayacak hizmet sunması ve sonrasında arayıp sorun var mı diye sorması nedeni ile buraya yorum yapma gereği duydum, sizde güvenle firmayı tercih edebilirsiniz.

  5. Sultanbeyli bulunan esnaf lokantamızda Baymak marka kombi kullanıyoruz. Yakın zamanda bulaşık personeli sıcak su sorunu yaşadığını söyledi. Ben de kombiden kaynaklandığını düşünerek Baymak Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde gelen ekip sıcak su sensöründe arıza olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde sorunumuzu çözdü. Bulaşık personelim de ben de mutluyuz.

  6. Hem yemek yaparken, hem bulaşık yıkarken kullandığımız için hem de hijyene çok fazla dikkat ettiğimiz şu günlerde sıcak su resmen elimiz ayağımız oldu. Geçen gün Baymak markasına ait kombimden sıcak su gelmediğini fark edince kendim biraz uğraşsam da daha fazla bozulmasından korkarak Baymak Servis Sultanbeyli ekibini çağırdım. Gelen ekip sıcak su sensörünün arızasını gidererek sıcak su sıkıntımı hallettiler.

Yorumlar kapalı.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com