Özel Bakırköy Protherm Kombi Servisi

Geçmişten günümüze kadar gelmiş teknoloji olanaklarını kullanarak üretim yapan en kaliteli firmalardan biri de hiç şüphesiz Protherm Servis. Sade ve şık tasarımlarının yanı sıra sağlam yapısı ile artık birçok kişinin evinde bütün beyaz eşyaları Protherm olmaktadır. Bu kaliteye güvenerek uzun yıllar önce kurulmuş olan Protherm servis, Protherm markalı ürünlerin arıza bakım ve montajını yapmaktadır. Türkiye’de faaliyetlerini yerine getiren firma bu konuda uzman ve deneyimli ekip arkadaşları ile konusunda iyi işler yaparak sektörde adını hatırlananlar arasını yazdırmaktadır. Kaliteli ve hizmette sınır olmaz anlayışı ile teknik servis sektörüne hizmetlerini veren firma için müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıma isteği hat safhadadır.

Protherm servis çalışmalarında her zaman müşterisinin ne kadar fayda sağlayacağını ölçerek hizmet vermektedir. İleriyi görebilme kabiliyeti ile cihazlarınızın bakım ve onarımını yaparken oluşabilecek hataları göz önünde bulundurarak hizmet verir. Firmanın verdiği hizmetleri arasında 1 yıl boyunca yedek parça garantisi vardır. Bununla sınırlı olmayan fırsatları uygun fiyat olanağı ile de buluşunca kaliteli hizmeti uygun fiyata almış olursunuz.

Beyaz eşyalarınızdan daha sağlıklı verim alabilmek için sık sık servis bakımı yaptırmanız yararınıza olabilir. Arada yapılan bakımlar eşyalarınızın sizinle daha uzun süre olmasını sağlayacaktır. Protherm Servis Bakırköy ile ilgili detaylı bilgiye 444 7 856’dan ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar yakın olan servis desteğine ulaşmak hiç de zor değil.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com