Ataşehir FRANKE Teknik Servis

Buzdolabı ve bulaşık makinesi satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi her zaman Franke olur. Siz de Franke beyaz eşya almayı tercih ettiyseniz bu markanın size satış sonrasında da hizmet sunduğunu bilmelisiniz. Bilhassa İstanbul Franke Servis sayesinde beyaz eşyanızda meydana gelen tüm arızalar ortadan kalkacaktır.

Franke buzdolabı ile yiyeceklerinizi en iyi şekilde soğutma ve saklama şansına erişebilirsiniz. Ancak, her buzdolabı modelinde olduğu gibi Franke buzdolabında da arızalar yaşanabilir. Örneğin, günün birinde buzdolabınızın alt tarafının soğuttuğunu fakat üst tarafının soğutmadığını görebilirsiniz. Bu noktada, vakit kaybetmeden Franke Servis Ataşehir yardımı almalısınız. Buzdolabı kapağının açık kalması başta olmak üzere elektronik kartta yüksek voltajdan kaynaklı olarak arıza gibi etmenler bu duruma sebebiyet verebilir.

Buzdolabının ebavatör kısmının sökülmesi ve içerisinde yer alan termik ve sensörün değiştirilmesi gerekli olabilir. Takdir edersiniz ki, parça değişimi işlemlerine tek başınıza karar veremezsiniz. Hangi parçanın değişmesi gerektiği ve orijinal yedek parça bulunması noktasında yine Franke servis yardımı almak zorundasınız.

Buzdolabının üst tarafının su akıtması; bir diğer can sıkıcı sorundur. Bu arızanın ortaya çıkmasının en önemli sebebi ise rezistans veya sensör arızasıdır. Su tahliye kanallarının tıkanması; suyun en tepeden akmasına sebebiyet verir. Bu sorunun ortadan kalkması için sensör, rezistans gibi parçaların değişmesi gerekir. Franke servis; bu arızanın giderilmesinde de size yardımcı olur.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com