Baymak Servis Kadıköy

Kadıköy, İstanbul’un en yoğun ve hareketli bölgelerinden biri olup, burada yaşayanlar veya işletme sahipleri için güvenilir bir teknik servis hizmeti bulmak büyük önem taşır. İşte bu noktada Baymak Servis Kadıköy devreye girer. Evinizdeki veya iş yerinizdeki Baymak marka ürünler için kaliteli, hızlı ve güvenilir servis hizmeti arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Baymak Servis Kadıköy

Baymak Servis Kadıköy, Baymak’ın geniş ürün yelpazesine hâkim deneyimli teknisyenleri ile her türlü onarım ve bakım işlemlerinizi itina ile yerine getirir. Kombi sistemlerinden klima ünitelerine, su ısıtıcılarından termosifonlara kadar her türlü Baymak ürününüz, alanında uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle incelenir ve en kısa sürede çözüm üretilir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Baymak Servis Kadıköy, arıza bildirimlerinize hızlı bir şekilde yanıt verir ve onarım süreçlerini mümkün olan en kısa sürede tamamlar. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığı onarımlarla cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefler.


Baymak Servis Kadıköy İletişim:

FİRMA :İKLİM TEKNİK SERVİS
ADRES :Dr. Erkin cd. No:31/C Kadıköy/İstanbul
NUMARA :444 24 96
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

“Baymak Servis Kadıköy” üzerine 10 yorum

 1. Baymak kombilerin ne kadar kaliteli olduğunu çevremden duyduğum için bu marka kombi almaya karar verdim. Ancak, kombimi aldıktan kısa süre sonra sorunlar yaşamaya başladım. En önemli sorun, kombinin yeteri kadar ısıtmaması! Kombi, bu hatayı yaklaşık on gündür veriyor. Sorunun çözülmesi için vakit kaybetmeden Baymak servis Kadıköy ile temasa geçtim.
  Baymak servis Kadıköy; kendilerini aradığım günden bu yana çağrıma cevap vermedi. Genel merkezi aramayı tercih ettim. Ürünümün garantisi olduğu halde bana ücretli olarak bakabileceklerini söylediler. Kombimin garantisi devam ettiği halde kombim arızalı bir şekilde bekliyor. Önümüz kış olduğu için ne yapacağımı bilmiyorum. Baymak gibi bir firmanın bu konuya bir an önce el atmasını bekliyorum.

  Yanıtla
 2. Baymak marka kombimi uzun süredir sorunsuz olarak kullanıyordum. Ancak, bir süre sonra kombimde sıcak su arızası meydana geldiğini fark ettim. Vakit kaybetmeden Baymak servis Kadıköy ile temas kurdum.
  Baymak servis Kadıköy; sıcak su arızası için parça değişimi yapmak istemiş. Normalde daha yüksek fiyatlara satılan bir parçayı 50-60 TL gibi bir fiyata vermişler. Ben evde olmadığım için eşim kabul etmiş. Eve geldikten sonra kombinin sorunsuz olarak çalıştığını görünce sevindim. Ayrıca, değişen parçayı internetten araştırdım. En az 100 TL gibi bir fiyatının olduğunu görünce oldukça şaşırdım. Çünkü, markalar, genel olarak müşterilerini kazıklama yoluna giderler. Baymak ise tam aksine parçayı bize daha ucuza vermiş.

  Yanıtla
 3. Kombi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Baymak markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli bir marka olması bizi daha çok bu yöne doğru itmişti. Aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde beğendiğimiz bir performans sunarken ilerleyen aşamalarda bu performansını aratmaya başladı. Eski performansıyla bir karşılaştırma yaptığımızda bariz bir şekilde eskiyi aratıyordu. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için fazla vakit kaybetmeden soluğu hemen Baymak Servis Kadıköy (Bostancı) adresinde almayı tercih ettik. Servis yapmış olduğu kısa inceleme sonrasında performanstan kaynaklı sorunu çözerek kombiyi bize teslim etti. Servis ekibinin ustalığı sayesinde bu sorundan çok kısa sürede kurtulmuş olduk.

  Yanıtla
 4. Havalar son zamanlarda güzelleşse bile hala geceleri serin olması sebebi ile kombileri açıyoruz. 3 gün önce gece bütün petekler açık olmasına ve Baymak kombim de çalışıyor gözükmesine rağmen peteklerin 2 saat boyunca hiç çalışmadığını fark edince arızalandığını düşündüm Baymak Servis Kadıköy şubesini arayarak arıza durumunu bildirdim. Gelen ekip emniyet termostatının arızalandığını söyleyerek, termostat değişimi ile problemimi çözdüler.

  Yanıtla
 5. Hem yemek yaparken, hem bulaşık yıkarken kullandığımız için hem de hijyene çok fazla dikkat ettiğimiz şu günlerde sıcak su resmen elimiz ayağımız oldu. Geçen gün Baymak marka kombimden sıcak su gelmediğini fark ettim. Kendim biraz uğraşsam da daha fazla bozulmasından korkarak çağırdığım Baymak Servis Kadıköy ekibi sıcak su sensörünün arızasını gidererek sıcak su sıkıntımı hallettiler.

  Yanıtla
 6. Kombi kurulumu yaptırmak için kaliteli ve titiz bir hizmet almak istedik. Alanlarında başarılı olduğunu duyduğumuz Baymak servis Kadıköy ile görüşme sağladık. Bizleri hiç kırmadan, derhal açık adresimize gelerek kurumu gerçekleştirdiler. Sundukları hizmetten ve güler yüzden bir hayli memnun kaldık. Ücretleri de oldukça uygundu. Bundan sonra tercihimiz Baymak.

  Yanıtla
 7. Baymak markalı Kombi bulunuyor evimde evin ilk sahibi taktırmış ve iki yıllık bir kombi eve satın aldıktan sonra ben de değiştirme gereği duymadım ancak bir kaç kere su basıncı ile ilgili sorun aldım , önceden bu tür sorunlarla karşılaştığım için basınç dengelemesini yaptım ama arıza vermeye devam etti. Bu nedenle Baymak’ın Kadıköy Teknik Servisini arayarak arıza bildirimde bulundum. Baymak teknik servisi ertesi gün arızayı gidermek için evime geldiler ve bir kaç parça değişimi gerçekleştirdiler. Sorunun basınç ile ilgili bir parçada olduğunu belirttiler. Hızlı ve ilgili bir şekilde sorun çözücü bir iş görme biçimleri var.

  Yanıtla
 8. Geçtiğimiz kış Kadıköy’de yaşadığım bir kombi arızası için Baymak Servis’ten yardım aldım. Servis elemanları oldukça hızlı bir şekilde geldiler ve sorunu başarıyla çözdüler. Hem bilgilendirici hem de kibar davranışları, bu stresli süreci çok daha kolay hale getirdi. Tavsiye ederim!

  Yanıtla
 9. Kadıköy’deki dairesinde kombi bakımı yaptırdım. Teknisyenler tam zamanında geldi ve çok profesyonel bir iş çıkardılar. Yanan gazın ayarını yaparak cihazın daha verimli çalışmasını sağladılar, ayrıca detaylı temizlik yaptılar. Çok memnun kaldım.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com