Baymak Servis Beyoğlu

Beyoğlu Baymak Servisi
ADRES :Piyale Değirmen Sk. No:39
Kaptanpaşa
34440 Beyoğlu/İstanbul
NUMARA :0850 446 03 49
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Baymak Servis Beyoğlu

“Baymak Servis Beyoğlu” üzerine 5 yorum

 1. Geçen sene sene başında tayinim dolayısıyla İstanbul’a yerleştim. Kiraladığım evde Baymak marka kombi kullanılmaktaydı. Taşınmamın ikinci ayında kombi ekranında E14 arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında bilgi sahibi olmadığım için ikamet ettiğim yerde bulunan Baymak Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip elektronik kartta sorun olduğunu tespit etti. Değişim yapmadan tamir ettiler ve böylece sorunum giderilmiş oldu.

  Yanıtla
 2. Çok uzun senelerden beridir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım Ferroli marka kombim yakın zamanda E35 hatası verdi. İnternette yaptığım minik bir araştırmayla cihaza reset attım ancak sorun hala devam ediyordu. Ben de Baymak Servis Beyoğlu şubesiyle iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi elektonik kartta sorun olduğunu tespit ettikten sonra parça değişimi yaptı ve sorunumu gidermiş oldu.

  Yanıtla
 3. 2013 senesinden beri kullandığım ve de hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım Baymak marka kombimin yakın zamanda termostatı bozuldu. Kombimin garantisi bittiği için özel bir teknik servis arayışına girdim. İnternette yaptıpım bir araştırmayla evime çok yakın bir konumda bulunan Baymak Servis Beyoğlu şubesi ile karşılaştım. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan ekip çok kısa sürede gelip termostat sorunumu çözdü.

  Yanıtla
 4. Kombi bakımı konusunda gerçekten hassasım. Bu ürünler en ufak sorunda bizleri yalnız bırakabiliyor. Baymak marka kombimin bakımını düzenli olarak yaptırmaya gayret ediyorum. Beyoğlu’nda servis hizmeti sunan ve benim de yıllardır tercih ettiğim bir adres var. Henüz tanışmamış olabilirsiniz ancak küçük bir araştırma yaptığınızda ne kadar kıymetli olduklarını sizler de daha iyi anlayacaksınız.
  Baymak servis ekipleri sayesinde kombimin güvence altında olduğunu biliyorum. Düzenli olarak hizmet aldığım bu firmayı sizinle de paylaşmak istedim. Zaten diğer kullanıcıların yorumlarını incelerseniz eğer neden tavsiye ettiğimi de daha iyi anlayacaksınız. Güven veren bir ekip ve daha da önemlisi uygun fiyatlar eşliğinde hizmet alabileceksiniz.

  Yanıtla
 5. Son zamanlarda Kombim tam olarak çalışmamaya başladı petekler sürekli olarak soğuk oluyordu. Petekleri kontrol etmeme ve kombinin sıcaklığını arttırmama rağmen soğuk olmaya devam etti. Bu durumun çözümü için Baymak Beyoğlu Teknik Servisini aradım ve gün içerisinde eve uğrayacaklarını söylediler. Akşamüzeri evdeyke geldiler ve kombinin ve peteklerin kontrol ettiler sorunun adını tam olarak anımsayamasamda bir parça ile ilgiliydi bu parçanın değişimini gerçekleştirdikten hemen sonra petekler istediğim sıcaklığa on dakika içerisinde geldi.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com