İstanbul

Baymak Servis Beyoğlu

Beyoğlu Baymak Servisi
ADRES :Piyale Değirmen Sk. No:39
Kaptanpaşa
34440 Beyoğlu/İstanbul
NUMARA :0850 446 03 49
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)
Baymak Servis Beyoğlu

3 Yorum

 • Reply
  Gürkan

  Geçen sene sene başında tayinim dolayısıyla İstanbul’a yerleştim. Kiraladığım evde Baymak marka kombi kullanılmaktaydı. Taşınmamın ikinci ayında kombi ekranında E14 arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında bilgi sahibi olmadığım için ikamet ettiğim yerde bulunan Baymak Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip elektronik kartta sorun olduğunu tespit etti. Değişim yapmadan tamir ettiler ve böylece sorunum giderilmiş oldu.

 • Reply
  Hikmet

  Çok uzun senelerden beridir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım Ferroli marka kombim yakın zamanda E35 hatası verdi. İnternette yaptığım minik bir araştırmayla cihaza reset attım ancak sorun hala devam ediyordu. Ben de Baymak Servis Beyoğlu şubesiyle iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi elektonik kartta sorun olduğunu tespit ettikten sonra parça değişimi yaptı ve sorunumu gidermiş oldu.

 • Reply
  Talat

  2013 senesinden beri kullandığım ve de hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım Baymak marka kombimin yakın zamanda termostatı bozuldu. Kombimin garantisi bittiği için özel bir teknik servis arayışına girdim. İnternette yaptıpım bir araştırmayla evime çok yakın bir konumda bulunan Baymak Servis Beyoğlu şubesi ile karşılaştım. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan ekip çok kısa sürede gelip termostat sorunumu çözdü.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır