Baymak Servis Maltepe

Maltepe bölgesinde yaşayanlar için Baymak ürünlerinin bakım ve onarımı artık çok daha kolay! Baymak Servis Maltepe, uzman kadrosu ve hızlı çözüm odaklı servis anlayışı ile bölgede fark yaratıyor. Evinizde veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz Baymak markalı kombi, klima, şofben gibi cihazlarınız arızalandığında veya bakıma ihtiyaç duyduğunda, alanında uzman ve sertifikalı teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Neden Baymak Servis Maltepe?

 1. Profesyonel Ekip: Teknisyenlerimiz, Baymak ürünlerinin tüm modelleri konusunda özel olarak eğitilmiştir ve en güncel teknik bilgilere sahiptirler.
 2. Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Arızanın tespiti ve çözümü konusunda hızlıyız. Maltepe geneline yayılan servis ağımızla, arızanızı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.
 3. Orijinal Yedek Parça Garantisi: Tamirat ve bakımlarda orijinal Baymak yedek parçalarını kullanıyoruz. Böylece cihazlarınız uzun ömürlü ve verimli çalışmaya devam eder.
 4. Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım: Müşteri memnuniyetini en ön sırada tutuyor ve her müşterimizle özel ilgileniyoruz. Sorunlarınıza pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz.
 5. Uygun Fiyat Politikası: Rekabetçi fiyatlarımız ve şeffaf ücretlendirmemizle, her bütçeye uygun servis hizmeti sağlıyoruz.
Baymak Servis Maltepe

Baymak Servis Maltepe İletişim:

FİRMA :Eray Mühendislik
ADRES :Bağlarbaşı Mah. Gülyolu Sok. No:28/B Maltepe – İSTANBUL
NUMARA :0216 459 18 28
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00 – 20:00
HAFTA SONU : 08:00 – 20:00

FİRMA :Isıser Mühendislik
ADRES :Zümrütevler Mah. Tülin Cad. N:136 Maltepe- İstanbul
NUMARA :0216 379 92 48
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

FİRMA :Doğanlar 2 Sıhhi Tes.
ADRES :Bağdat Cad. No: 502 Maltepe – İSTANBUL
NUMARA :0216 383 18 05
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Baymak Servis Maltepe” üzerine 18 yorum

 1. Kışın gerçekten çok düşük doğalgaz yakan ve evin her yerini iyi ısıtan Baymak kombimde kısa süre önce verim sorunu yaşamaya başladı. Isıtmak için çok yüksek derecelere çıkarmak zorunda kalıyordum. Maltepe Baymak Servisi merkezini aradım ve bakım yaptırmam gerektiğini öğrendim ki kendileri kısa sürede eve kadar geldiler ve çok hızlı bakımını yaptılar. Sonrasında cihaz memnun olduğum performansını vermeye başladı.

  Yanıtla
 2. Daha önce Kadıköy’ de otururken kullandığım Baymak kombiden çok memnun kalsam da servis hizmetleri konusunda gerçekten çok fazla mağduriyet yaşadım. Bu yüzden Maltepe’ ye taşınca farklı bir marka kullanmaya karar vermiştim ki burada oturan bir arkadaşımın Baymak Servis Maltepe merkezinin hizmetlerinin başarısından bahsedince yeniden Baymak kombi aldım. Umarım arıza halinde kendilerinden övüldükleri gibi bir hizmet alabilirim.

  Yanıtla
 3. Kullandığım Baymak marka kombimin yoğuşmalı olduğunu söyleyebilirim. Bu zamana kadar sorun yaşamadığım halde son birkaç yıldır kombimde birçok sorun yaşadım. Bu sorunların başında kombinin sürekli olarak donma riski taşıması gelmekte! Sorunun çözülmesi için Baymak servis Maltepe ile iletişime geçtim.
  Baymak servis Maltepe; yoğuşma giderinin ve gider ağzının donmaması için gereken önlemlerin alınmadığı noktasında beni bilgilendirdi. Yoğuşma gideri uygun çapta değilmiş. Ayrıca, izolasyonu tam olarak yapılmamış. Yoğuşma suyunun önünde engel olduğu için sistemde don kuruması meydana gelmiş. Sonuç olarak, Baymak servisin kısa zamanda tüm sorunları çözüp, üstüne bir de kombiyi bundan sonra nasıl kullanmam konusunda beni bilgilendirdiğini söyleyebilirim. Onlara bu noktada çok teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 4. Apartmandakilerden etkilenerek Baymak marka kombi satın aldım. Baymak’ın kaliteli bir marka olmasından dolayı verdiğimiz kararın doğru olduğunu düşünüyorduk. Bir süre sonra kombimizde arıza meydana geldiğini keşfettik. Tesisat su basıncından kaynaklı problemler varmış. Bu konuda, vakit kaybetmeden Baymak servis Maltepe ile temas kurduk.
  Baymak servis Maltepe; tesisattan kombiye gelen suyun basıncının teknik olarak ortalama 1.5 bar olması gerektiğini ifade etti. Bir su bardağı kadar suyun dahi tesisattan dışarıya sızmasının kombinin yetersiz su basıncı arızası vermesine sebep olduğunu bildirdiler. Tesisata su ilavesinin mümkün olduğunca az ve kontrollü olmasını gerektiğini söylediler. Verdikleri tavsiyeler ve birtakım işlemlerden sonra kombim sorunsuz olarak çalışmaya devam etti.

  Yanıtla
 5. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin verdiği tavsiyelere de uyarak Baymak marka kombi modelinde karar kıldık. Aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde oldukça iyi bir performans ortaya çıkarırken sonraki dönemlerde bu performansını aratmaya başlamıştı. Bu sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu işin uzmanı olan Baymak Servis Maltepe (Küçükyalı) adresinde aldık. Baymak servis ekibi yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında bu durumun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını ortaya çıkarırken sorunu çözüme kavuşturdu. Bu şekilde sorundan servis ekibi sayesinde çok kısa bir süre içinde zahmetsiz bir şekilde kurtulmuş olduk.

  Yanıtla
 6. Hem yemek yaparken, hem bulaşık yıkarken hem de hijyene çok fazla dikkat ettiğimiz şu günlerde sıcak su resmen elimiz ayağımız oldu. Geçen gün Baymak marka kombimden sıcak su gelmediğini fark ettim. Kendim biraz uğraşsam da daha fazla bozulmasından korkarak çağırdığım Baymak Servis Maltepe ekibi sıcak su sensörünün arızasını gidererek sıcak su sıkıntımı hallettiler.

  Yanıtla
 7. 3 gün önce gece kombimin sıcak su düğmesi açık olmasına ve Baymak kombim de çalışıyor gözükmesine rağmen peteklerin 2 saat boyunca hiç sıcak suyun gelmediğini fark edince arızalandığını düşündüm Baymak Servis Maltepe şubesini arayarak arıza durumunu bildirdim. Gelen ekip emniyet termostatının arızalandığını söyleyerek, termostat değişimi ile problemimi çözdüler.

  Yanıtla
 8. Kombimizde bir zaman sonra ışıkta gölgelenme meydana geldi ve kaç derece olduğunu görmemeye başladık. Kaç derece olduğunu göremeyince istediğimiz dereceyi de ayarlayamadık ve sıcak su problemi yaşamaya başladık. Bir an önce bütçemize de uygun bir servise haber vermek istedik ve Baymak servis Maltepe ile iletişime geçtik. Sorunumuzu çok kısa sürede hallettiler.

  Yanıtla
 9. Bir tavsiye üzerine bakım ve onarım için aradığım Baymak servis Maltepe ekibinden oldukça olumlu bir dönüt aldım. Eşim ve ben kombimizin çok ağır çalışmasından ve arada bir sekteye uğramasından artık korkar hale gelmiştik. Hiçbir zarara uğramadan bu sorunun çözülmesini istiyorduk ve bu servis bize çok iyi bir hizmet verdi.

  Yanıtla
 10. Hem yemek yaparken, hem bulaşık yıkarken kullandığımız için hem de hijyene çok fazla dikkat ettiğimiz şu günlerde sıcak su resmen elimiz ayağımız oldu. Geçen gün Baymak marka kombimden sıcak su gelmediğini fark ettim. Kendim biraz uğraştıktan sonra daha fazla bozulmasından korkarak çağırdığım Baymak Servis Maltepe ekibi sıcak su sensörünün arızasını gidererek sıcak su sıkıntımı hallettiler.

  Yanıtla
 11. Üretmiş olduğu kombiler pahalı olsa da kaliteli olduğu için kombi satın alırken Baymak markasını tercih etmiştim. Şu zamana kadar olan 10 senelik süre içerisinde herhangi bir sorunuyla da karşılaşmadım. Ancak son zamanlarda kazandan kombim su damlatmaya başladı. Ben de kombimden memnun olduğum için yeni bir kombi almak yerine tamir etmesi için Baymak Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde sızıntıyı önleyip kombimi teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 12. Havalar son zamanlarda hala güzel olsa bile hala geceleri serin olması ve 2 yaşında bebeğimiz olması sebebi ile kombileri açıyoruz. 3 gün önce gece bütün petekler açık olmasına ve Baymak kombim de çalışıyor gözükmesine rağmen peteklerin 2 saat boyunca hiç çalışmadığını görünce arızalandığını düşündüm. Baymak Servis Maltepe şubesini arayarak arıza durumunu bildirdim. Gelen ekip emniyet termostatının arızalandığını söyleyerek, termostat değişimi ile problemimi profesyonel bir şekilde çözdüler.

  Yanıtla
 13. Elektronik eşyaların çabuk arızalanabilen eşyalar olduğunu biliyorum. Bunun önüne geçmenin en büyük yolu da bakımlarını asla aksatmamaktır. Kombi de bu elektronik eşyalardan birisidir. Bundan dolayı da kombimin bakımını asla aksatmam. Bu sene de her sene olduğu gibi kombi bakımım için Baymak Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtim. Ertesi gün gelen ekip özenle kombimin bakımını yapıp gittiler. Kaliteli hizmet almak isteyenler için bu firmayı önerebilirim.

  Yanıtla
 14. Su basıncının düşük olması kombilerde bazı sorunlara neden olabiliyormuş. Baymak marka kombimin yaşattığı sorun ile birlikte bunu daha net bir şekilde öğrenmiş oldum. Kombiyi bir türlü çalıştıramıyordum ve reset atma işlemi de pek işe yaramıyordu. Maltepe’de hizmet veren Baymak servis ekiplerini aradığımda evime gelebileceklerini söylediler ve kısa süre içerisinde verdiğim adrese ulaştılar.
  Sorunu tespit etmeleri uzun sürmedi ve daha da önemlisi parça değişimi yapmalarına gerek kalmadan sorun çözüldü. Gerçekten başarılı bir firma ve herkese tavsiye etmeye özen gösteriyorum. zaten benimle birlikte çok sayıda kullanıcı da bu firma hakkında olumlu yorumlar yapmaya devam ediyor.

  Yanıtla
 15. Baymak marka kombi kullanıyorum kombim sürekli olarak banyoda suyu sıcaktan soğuğa çeviriyordu. Su sıcaklığını arttırmama rağmen bu şekilde sorun vermeye devam etti. Baymak Maltepe Teknik servisine giderek sorunumu ilettim üstelik arayabilirmişimde. Akşam üstü evde olacağımı ve o saatlerde gelebilirler mi diye sordum ve kabul ettiler. Akşam üzeri geldiklerinde hızlıca kombiyi kontrol ederek sorunun kaynağını buldular ama tam olarak anımsayamadığım için burada belirtmiyorum. Sonuç olarak iki haftadır suyun derecesinde ve banyoda akışında bir sorun gözükmüyor.

  Yanıtla
 16. Baymak kombimin periyodik bakımı için Maltepe servisine başvurdum. Ustalar kombimi titizlikle inceleyip gerekli ayarları yaptılar. Güvenilir hizmetlerinden dolayı minnettarım.

  Yanıtla
 17. Maltepe’de yaşanan kombi sızıntısı problemi için Baymak Servis ekipleri hızla müdahale etti. Sorunu hızlıca tespit edip çözdüler ve ayrıca önleyici bakım hakkında da bilgiler verdiler. Çok memnun kaldım.

  Yanıtla
 18. Maltepe’de ikamet ediyorum ve kombim geçen ay sürekli resetlenmeye başladı. Baymak servisi, elektronik karttaki bir arızadan şüphelendi ve kartı değiştirdi. Şimdi kombim eskisinden daha iyi çalışıyor. Servis mükemmel ve çok anlayışlıydı.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Bulasikcozum.com Camasircozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com ECA Servis İstanbul 4445545.com